Головна » 2018 » Февраль » 26 » ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ СТУДІЇ «ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА ЧЕРЕЗ ГАРМОНІЮ З ПРИРОДОЮ»
10:31
ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ СТУДІЇ «ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА ЧЕРЕЗ ГАРМОНІЮ З ПРИРОДОЮ»

23 лютого  2018 року на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №19» Кам’янської міської ради за планом  департаменту з гуманітарних питань міської ради  (директор Онищенко Т.Я.) відбулося засідання творчої студії «Технологічна освіта через гармонію з природою».

У засіданні творчої студії «Технологічна освіта через гармонію з природою»  взяв участь  актив вчителів трудового навчання шкіл учасників проекту «Життєво - компетентна особистість як результат впровадження нових підходів до технологічної освіти на засадах сталого розвитку».

Заїка Ніна Іванівна,  методист з бібліотечних фондів методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань міської ради  зазначила, що метою проекту є набуття трудових знань, умінь та навичок для успішної адаптації в соціумі.

Працівники шкіл презентували шляхи реалізації міського практико-орієнтованого проекту «Життєво - компетентна особистість як результат впровадження нових підходів до технологічної освіти на засадах сталого розвитку» у кожному закладі.

Переглядів: 86 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar