Головна » 2017 » Октябрь » 6 » ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ
10:04
ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

2 жовтня 2017 року у приміщені департаменту з гуманітарних питань міської ради відбулося перше у 2017- 2018 навчальному році установче засідання Молодіжної ради.

Основними питаннями засідання було: підведення підсумків роботи у 2017-2018 навчальному році, обговорення плану роботи Молодіжної ради на ІV квартал 2017 року та визначення пріоритетних напрямів діяльності на 2018 рік, оновлення складу Молодіжної ради.

Нові члени Молодіжної ради, а це представники від енергетичного технікуму, коледжу фізичного виховання, медичного та музичного коледжів, центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, будівництва та автотранспорту, СШ № 10 та ліцею новітніх інформаційних технологій розповіли про свої погляди на активізацію молодіжного руху в місті.

Також під час засідання було обговорено проведення найближчим часом запланованих заходів таких як:

- організація та проведення міської соціально-профілактичної акції «Молодь міста обирає - ЗДОРОВ’Я!»  

- організація та проведення міського конкурсу «Кам’янське має талант»

- організація та проведення фестивалю козацьких куренів «Велика Покрова» тощо.

Також, обговорено питання про надання пропозицій стосовно проведення в місті Дня студента.  

Наприкінці засідання найактивнішими членами Молодіжної ради було вручено подяки департаменту з гуманітарних питань міської ради. Так, за активну громадську діяльність, участь у суспільному житті міста та за підсумками роботи Молодіжної ради подяки отримали: голова Молодіжної ради Жиронкіна Аліна – представник металургійного коледжу, заступник голови Молодіжної ради Гончар Олександра – представник технічного університету та член ради Озерний Данііл – представник колегіуму № 16.

Сподіваємося на  подальшу плідну спільну співпрацю у напрямку підтримки та  реалізації молодіжних ініціатив у місті.

Переглядів: 55 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar