Головна » 2013 » Ноябрь » 29 » ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ-ЛОГОПЕДІВ
15:22
ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ-ЛОГОПЕДІВ
«Інноваційний підхід щодо використання логопедичних ігор і вправ в роботі вчителя-логопеда» - розгляду цієї теми було присвячено засідання, яке відбулося в комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа №19 м.Дніпродзержинська». Директор Сухракова Л.Ф. познайомила педагогів з історією школи, організацією навчально-виховної та сумісної роботи всіх учасників педагогічного процесу.

Керівник методоб´єднання Мордань Г.І. окреслила необхідність по-новому розглянути заходи з вдосконалення існуючих і створених ефективних засобів, методів профілактики і корекції, що підвищують потенційні можливості гармонійного і цілісного розвитку особистості дитини. Вчителем-логопедом Кулябою Вітою Юріївною було проведено урок з учнями 2-го класу на тему: «Подорож у місто Голосне» з використанням кінезіологічних вправ, яка продемонструвала власні розробки, інтерактивні методи навчання, інноваційні технології. 

 

В «Презентації основних кінезіологічних вправ» Вікторія Юріївна познайомила колег з основними властивостями використання вправ на логопедичних заняттях та їх впливом на розумовий, мовленнєвий розвиток, а також тонус м’язів. Представлено елементи: пальчикової гімнастики, дихальних вправ, спеціальних вправ, направлених на взаємодію двох мозкових півкуль, масаж і самомасаж кистей, декламування віршованих рядків з руховим супроводом, вправи на релаксацію, ритмізовані мовленнєві вправи, вправи на утримання рівноваги. Робота по оптимізації корекційного  процесу в умовах шкільного навчання, шляхом використання сучасних інноваційних технологій буде продовжена.
Переглядів: 613 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar