Головна » 2018 » Июнь » 7 » ЗАКЛАД ВІДПОЧИНКУ З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ «ЗОРЯНИЙ» НА БАЗІ СЗШ№ 23
07:43
ЗАКЛАД ВІДПОЧИНКУ З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ «ЗОРЯНИЙ» НА БАЗІ СЗШ№ 23

Влітку – щастя більше! Це пора відпочинку для дітвори. Канікули розпочалися в цікавій і дружній атмосфері, бо середня загальноосвітня школа №23,яку очолює директор Школяр Л.А., гостинно запросила дітей , адже на її базі було відкрито заклад відпочинку з денним перебуванням «Зоряний», який очолили начальник   Ярова С.Є. та старший вихователь Теодорович Л.О.Кожний день в  таборі особливий і незабутній.30 травня відбулося урочисте відкриття 1 зміни. З нетерпінням чекала цього дня дітвора, адже всі презентували свої таланти. Діти загону «Лимони» (КЗ «СЗШ №23») підготували пісню «Восьма нота», яку виконала Бугло Анастасія, а маленькі метелики (КЗ»СЗШ №16») дружно заспівали пісню «Дитинства не втрачай», за що й отримали нагороду- пісенну зірочку. Запальний танок у виконанні Горбулі Катерини та танцювальний марафон сподобалися всім дітям! Не відставали і  діти із загонів КЗ «СЗШ №31» та КЗ «СЗШ №6». Пісня «Соловейко» у виконанні Перфил`євої Марії весело лунала на подвір’ї школи, привертаючи увагу і мешканців прилеглих будинків. Пісні, танці, жарти – ось складові свята відкриття, адже спілкування з ровесниками – це саме важливе і цікаве!

Діти - це головна радість і надія для батьків.

Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу. День захисту дітей в Україні, який щорічно відзначається 1 червня, встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 на підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім’ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей "Україна - дітям" та інших громадських організацій.

Відзначив це свято і заклад відпочинку з денним перебуванням на базі КЗ «СЗШ №23» «Зоряний». Діти відвідали ЦПР та ДТ, які запросили їх на святкову програму до Дня захисту дітей. Веселі конкурси, ігри та розваги супроводжували дітей цього дня. А закінчився день у закладі відпочинку  «Зоряний» конкурсом малюнків «Дитинство веселкове»

Переглядів: 67 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar