Головна » 2017 » Декабрь » 15 » ЗАХОДИ З ПРАВОВОЇ ОСВІТИ У РАМКАХ ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ ПРАВА
22:33
ЗАХОДИ З ПРАВОВОЇ ОСВІТИ У РАМКАХ ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ ПРАВА

У КЗ «СЗШ № 23» з 04.12 по 08.12 пройшли заходи з правової освіти у рамках проведення Всеукраїнського тижня права.

У понеділок 04.12 відбулося засідання шкільного парламента «Учень школи має права та обов’язки» та була облаштована виставка літератури з правової грамотності у шкільній бібліотеці.

У вівторок 05.12 пройшов конкурс малюнків  для учнів 1-5 класів "Конвенція ООН про права дитини "Кращі дитячі роботи розміщено у фойє школи.

Вчителем права Залокоцькою А.С. проведена вікторина з правових знань для учнів  10 класу.

У середу 06.12  пройшла зустріч учнів 10, 11 кл. з Михликом К.В., юристом міської ради, який прочитав лекцію щодо правової освіти та  профілактики проявів асоціальної поведінки серед учнівської  молоді.

Відбулося засідання кінолекторію "Знаємо свої права та обов'язки " для учнів 1 - 4 кл. Діти переглянули мультфільм про Конвенцію ООН про права дитини з подальшим обговоренням.

У четвер 07.12  для учнів 1-11 класів відбувся Всеукраїнський урок "Права людини", який проведено класними керівниками разом з активами класів . Пройшла радіопередача  по шкільному радіо " Права та обов'язки учня", яку провела вчитель права Залокоцька А.С.  

У п’ятницю 08.12 пройшов інформдайджест "Ти і закон" для учнів 9-х кл., під час якого вони отримали інформацію про дотримання прав та обов’язків учня.

 Закінчився тиждень права у школі підготовкою  iнформацiйноi стіннівки до Всесвітнього дня захисту прав людини учнями 8-х класів разом з практичним психологом школи Толстяковою І.І.

 

                  

Переглядів: 76 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar