Головна » 2017 » Октябрь » 24 » ЗАХОДИ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ДНЗ№ 39
14:52
ЗАХОДИ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ДНЗ№ 39

В ДНЗ №39 «Ромашка»  17.10.2017р. проведено комплекс заходів з пожежної безпеки. Спільно з  особовим складом 7-ої  Державної  пожежно  – рятувальної частини, з метою закріплення дій персоналу та дітей у разі виникнення пожежі проведено об’єктове тренування з евакуації та гасіння умовної пожежі. В ході якого значна увага приділялась відпрацюванню стереотипів поведінки дітей та працівників в умовах загрози виникнення надзвичайної ситуації.

Під час заняття рятувальники розповідали про вимоги пожежної безпеки під час навчально-виховного  процесу,  про основні причини виникнення пожеж та їх наслідки. Також, співробітники Служби порятунку ще раз нагадали першочергові дії адміністрації закладу при виявленні пожежі чи задимлення в приміщенні та правила користування первинними засобами пожежогасіння.

Після практично-тренувальних занять,  команда  рятувальників продемонструвала  показ пожежного автомобіля та спорядження можливості пожежно-рятувальної техніки та спеціального обладнання.  Усі бажаючі змогли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши захисні костюми  та засоби індивідуального захисту органів дихання.

Наостанок практичного заняття, працівники закладу подякували рятувальникам за проведений захід.

                            

Переглядів: 124 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar