Головна » 2017 » Октябрь » 11 » ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ ЗАХІД «ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ»
15:27
ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ ЗАХІД «ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ»

Протягом тижня, з 2 по 6 жовтня, в Кам’янському проходив загальноміський захід «Дні сталої енергії», який мав на меті підвищення рівня обізнаності населення щодо переваг енергозбереження, раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів та води, захисту довкілля та зниження викидів забруднюючих речовин у повітря. 

У рамках «Днів сталої енергії» в дошкільних  навчальних закладах міста проведено тематичний тиждень «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку». Сталий розвиток (англ. Sustainable development) – загальна концепція стосовно необхідності встановлення балансу між задоволенням сучасних потреб людства і захистом інтересів майбутніх поколінь, включаючи їх потребу в безпечному і здоровому довкіллі.

Щоденні заходи, які були організовані педагогічними колективами дошкільних навчальних закладів доцільно інтегрувалися з лексичними темами «Земля – наш дім», «Чисте місто», «Вода – джерело життя», «Вчимося заощаджувати», «Здорова природа – здорова людина» та експериментальною міжнародною фінансово-економічною програмою «Афлатот».

Щодня  в спеціально організованій діяльності розглядалися  теми, де в ігрових, практичних, комунікативних, театралізованих,  рухливих видах діяльності шляхом використанням різних активних форм роботи  малята відпрацьовували певні звички та моделі поведінки, які допоможуть відповідально ставитись до оточуючого світу.  Проводились творчі та рольові заняття, бесіди, тематичні заняття на теми енергозбереження, конкурси дитячих малюнків.

Залучити батьків до співпраці вдалося за допомогою проведення благодійних ярмарок «Нове життя старим речам», екодесантів з прибирання території дитячих садків, конкурсів «Створи незвичний костюм», «Роботи з покидькового матеріалу». Протягом тижня разом з педагогами діти дізнавались як можна простими діями зберегти енергоресурси країни, а за підсумками проведеної роботи з енергозбереження були вирішені питання формування у дітей умінь та навичок енерго- та ресурсозбереження.

Переглядів: 76 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar