Головна » 2017 » Ноябрь » 13 » XV МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «БАРВИСТА ОСІНЬ» В РАМКАХ ПРОЕКТУ «БЕЗХМАРНЕ НЕБО ДЛЯ ДІТЕЙ»
12:55
XV МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «БАРВИСТА ОСІНЬ» В РАМКАХ ПРОЕКТУ «БЕЗХМАРНЕ НЕБО ДЛЯ ДІТЕЙ»

Цей фестиваль лиш крила розправляє, таланти молоді він відкриває…

27-29 жовтня 2017 року  комунальний заклад«Станція юних техніків» Кам`янської міської ради в рамках проекту фестивалю «Квітуча Україна» прийняв участь у ХV Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь» в м.Києві.

З усіх куточків Батьківщини з’їхалися  творчі колективи: з Одеси та Миколаєва, Кропивницького та Дніпра, Бердянська та Конотопа, Чернігова та Полтави, Тернополя та Переяслава-Хмельницького, Рівного, Жмеринки та інших міст. Варто зазначити, що окрім  талановитої молоді нашої країни, у конкурсі брали участь колективи з Білорусі, Грузії, Литви.

«Барвиста осінь» – це не перший великий конкурс Міжнародного масштабу, в якому заклад бере участь, але він цікавий тим, що поєднав у собі фестиваль і конкурс серед талановитої молоді в різних жанрах майстерності.

Ці три дні були справжнім феєрверком талантів, радості та щирих емоцій! Фестиваль підтвердив, що Україна багата талановитими дітьми і молоддю. Атмосфера на конкурсі була святкова. Вражала кількість учасників, об'єднуючи всіх в  одне ціле, в один неповторний мистецький світ усіх, хто був присутній.

На конкурс нашими вихованцями були представлені яскраві та оригінальні роботи в різних техніках  виконання. Завдяки роботам наших юних майстрів, гості  конкурсу змогли поринути у світ прекрасної країни творчості, неповторних українських традицій.  За результатами участі у конкурсі вихованці закладу були нагороджені іменними конкурсними дипломами та медалями:

 

Дипломами лауреатів:

I премії

Трофанюк Альона;

Копацька Світлана.

II премії

Лузганова К.,

Кривко Дарина.

III премії

Мягкова Марія;

Ткаченко Сніжана.

Дипломами дипломантів

I премії

Філімоненко Віолетта;

Бачініна Вероніка.

II премії

Фасоля Ярослав;

Охримець Валерія.

III премії

Якушенко Марія.

Вітаємо учасників та керівників гуртків із заслуженою перемогою!

Переглядів: 114 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar