Головна » 2018 » Декабрь » 18 » ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА У ЗЗСО№ 23
16:27
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА У ЗЗСО№ 23

З 10 по 14 грудня 2018 року КЗ «СЗШ № 23» долучилась до Всеукраїнського тижня права. План проведення шкільного тижня права було затверджено директором школи Любов’ю Андріївною Школяр. Розпочався тиждень з облаштування виставки у шкільній бібліотеці «Знай і поважай свої права» шкільним бібліотекарем Караван Л.П. Пройшов конкурс дитячого малюнка «Права дитини у малюнках», який провели класні керівники 2-11 класів.
Протягом навчального тижня у закладі проходили ряд просвітницьких заходів, спрямованих на підвищення рівня правової освіти та культури учнів та їх батьків. Соціально-психологічною службою закладу проведено відеолекторій для батьків « Протидія домашньому насильству», спецпроект «Знай свої права». Батькам було запропоновано до перегляду та обговорення відеоматеріал щодо видів домашнього насильства, ознайомлено з законодавчою базою України щодо протидії насильству, надано інформацію про Всеукраїнську гарячу лінію. Практичним психологом Толстяковою І.І. та соціальним педагогом Павленко Ю.В. з учнями проведено тренінг «Ми, молодь, за гендерну рівність», годину психолога «Проблема жорстокості та насильства стосується кожного». Під час уроків правознавства з учнями 9 класів вчителем Залокоцькою А.С. проведено навчально-ігровий конкурс правових шарад.
Учнів 6-7 класів під час засідання правового кінолекторію, проведеного заступником директора з НВР Шуміхіною С.І. , ознайомлено з Конвенцією ООН про права дитини, Декларацією прав людини та історією її прийняття. Проведено Єдиний  урок права «Я – людина, а отже маю право» класними керівниками 1 – 11 класів.  Проведено радіопередачу по шкільному радіо « Ти і закон» вчителем права Залокоцькою А.С..
Соціальним педагогом Павленко Ю.В. разом зі шкільним парламентом проводилося соціологічне опитування «Діти та молодь про свої права», у ходы якого визначали р
івень правової культури учнів-старшокласників. Учнів 2 – 5 класів запросив шкільний сінема-майданчик у країну Прав з переглядом уроків Тітоньки Сови та мультфільмів про права дітей.
Традиційно учні-старшокласники продовжили ділову розмову про свої права та обов’язки під час зустрічі з головним спеціалістом-юрисконсультом Служби у справах дітей Кам’янської міської ради Михликом Кирилом Вікторовичем.
Отже, працюємо над формуванням у учнів ключових соціальних та громадянських компетентностей  Нової української школи, культури правових відносин у суспільстві.

Переглядів: 56 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar