Головна » 2017 » Сентябрь » 19 » ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР ДИРЕКТОРІВ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
14:51
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР ДИРЕКТОРІВ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

13 вересня 2017 року в рамках Всеукраїнського семінару директорів позашкільних навчальних закладів науково-технічного профілю на базі с.Орловщина, Новомосковського району пройшло обласне свято «Містечко юних майстрів». З 7 закладів позашкільної освіти місто Кам’янське представили 3 заклади, в яких одним з напрямів творчої діяльності є науково-технічна творчість та декоративно-ужиткове мистецтво,а саме:

 «Центр позашкільної роботи та дитячої творчості» ( директор Анікєєва Тетяна Михайлівна), «Станція юних техніків» (директор Пузенко Юлія Володимирівна),«Будинок творчості дітей та юнацтва» ( директор  Лук’янова Ольга Миколаївна).

Учасники семінару стали частиною дитячого світу та провели декілька годин в атмосфері діяльності наших закладів.

Увазі запрошених були представлені майстер-класи «Уроки Електроніка» - виготовлення простої електронної іграшки від Костенко Ігоря Петровича, керівника гуртка радіоелектроніки.

«Птах щастя» - виготовлення оберега з соломи від Літовченко Любові Анатоліївни, керівника гуртка «Житечко».

«Подорож на велосипеді» - виготовлення рухомої іграшки з гофро-картону від Маврешко Алли Олександрівни, керівника гуртка «Технічний дизайн».

Практичні навички роботи з польовою радіостанцією від Трегуба Олега Анатолійовича, керівника гуртка «Колективна радіостанція».

Виготовлення моделей в техніці папер-крафт від Ніконорова Олександра Миколайовича, керівника гуртка «Стендове моделювання».

Виставкові матеріали були лише штрихами до творчого портрету позашкілля м. Камянське.

На згадку та для практичного застосування кам’янчани подарували гостям скарбничку: буклети закладів, електронну версію методичного порадника «Майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості з досвіду роботи, відео презентації про діяльність позашкільних навчальних закладів м. Кам’янське,  2 збірки «Раптом знадобиться» та приємний сувенір – бутоньєрку  «З Україною в серці».

Будь-який заклад дитячої творчості складно уявити без дитячої гри та веселощів.

Центр позашкільної роботи та дитячої творчості міста Кам’янське продемонстрував цікаву творчу подорож «від виготовлення ігрового реквізиту до його практичного застосування»  від творчих колективів «Креативний дизайн» та зразкового художнього колективу студії сучасної хореографії «Стиль життя».

В показових виступах судномоделістів взяли участь Якутович Віталій Миколайович, керівник гуртка судномоделювання Будинка дитячої творчості та юнацтва та Бабенко Дмитро Іванович, керівник гуртка судномоделювання Флотилії  юних моряків м. Камянське.

На завершення хотілось би зауважити, що усі учасники та співорганізатори семінару отримали відмінний досвід для подальшої ефективної роботи в галузі дитячої технічної творчості та чудово провели час.

Переглядів: 72 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar