Головна » 2013 » Ноябрь » 14 » ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З ГЕОГРАФІЇ
11:46
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З ГЕОГРАФІЇ
В межах обласного проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», за ініціативою ДОІППО та підтримки Міністерства освіти і науки України 12 листопада 2013 в м.Дніпродзержинську проведено Всеукраїнський науково-методичний семінар завідуючих кабінетами  географії та економіки обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти на тему «Інноваційні технології в шкільній географічній освіті: досвід, проблеми, перспективи». На семінарі були присутні представники Міністерства освіти і науки України (головний спеціаліст департаменту загальної, середньої та дошкільної освіти Гладковський Р.В.), інституту інноваційних технологій і змісту освіти, науковці, редактори фахових видань, співробітники обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з усіх регіонів України.  

  

Передбачені в ході семінару заходи презентували нові підходи управління освіти і науки до оновлення змісту географічної освіти; інноваційний досвід вчителів географії м.Дніпродзержинська отримав високу оцінку гостей. 

                       

Базовими закладами для проведення семінару стали: СЗШ №44 (директор Загородня Л.І.), СЗШ №25 (директор Онищенко Т.Я)., технічний ліцей (директор Наказний М.О.), які здійснили ряд організаційно-методичних заходів для якісної та результативної підготовки семінару. 

   

Інформація про перебування делегації освітян України на ПАТ «Дніпровський меткомбінат» розміщена на сайті http://www.dmkd.dp.ua/node/1242 
Переглядів: 400 | Додав: pula | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
avatar