Головна » 2018 » Апрель » 11 » ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ІМПЕРІЯ ЗІРОК-2018»
18:38
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ІМПЕРІЯ ЗІРОК-2018»

Весна для хореографічного колективу «Дніпрові зорі» НВК «Гармонія» розпочалася з фестивалів та конкурсів. Завдяки центру культури і мистецтв «Златоуст» учасники колективу  29.03.18 р. мали можливість взяти участь у 6 Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Імперія зірок-2018», який пройшов у Палаці для дітей та юнацтва м. Дніпро та XI Єпархіальному фестивалі «Пасха Красна на Приоріллі», що відбувся 09.04.2018 р. на території Свято-Успенського храму в с. Китайгород.

Учасники колективу беруть  участь у фестивалі «Імперія зірок» вже 4-й рік поспіль. Цього року в номінації «Хореографія» були представлені 2 роботи колективу: естрадний танок «Ляльки» та танок «Циганські мотиви».

На розгляд журі фестивалю в даній віковій категорії було представлено 21 колектив з усієї України. Свою хореографічну майстерність демонстрували юні танцюристи з Павлограда, Олександрії, Кривого Рогу, Бердянська тощо.

Журі фестивалю - це справжні професіонали хореографічної культури:

  • Наталія Чілкіна, старший викладач кафедри сучасної хореографії факультету хореографічного мистецтва Харківської державної академії культури;
  • Наталія Лігай, майстер спорту зі спортивної гімнастики, переможниця 2-го сезону телевізійного проекту «Танцюють всі»;
  • Роман Горбач, хореограф українського телеканалу  СТБ.

Колектив НВК «Гармонія» повернувся додому з перемогою. Дівчата стали лауреатами 3 ступеню фестивалю «Імперія зірок-2018».

Та недовго відпочивали вдома юні танцюристки, вже 9 квітня комфортабельний автобус повіз їх та  38 вихованців НВК «Гармонія» на  XI єпархіальний фестиваль «Пасха Красна на Приоріллі», що відбувся на території Свято-Успенського храму в с. Китайгород.

В рамках подорожі діти мали можливість ознайомитись з історією рідного краю та творчими здобутками майстрів з усієї Дніпропетровської області. Вишиванки, писанки, вироби з дерева та бісеру, петриківський розпис радували око відвідувачів. Незабутнє  враження справив на маленьких глядачів парад писанок, які привезли на фестиваль храми Дніпропетровщини.  Не менш яскравим був і конкурс талантів. Творчі колективи з Кам’янського, Кобиляк, Царичанки, Магдалинівки, Криничок радували відвідувачів піснями та танцями. Виступали й дівчата з «Дніпрових зорь», на розсуд журі було представлено танок «Циганські мотиви». Цю роботу колективу відзначено  грамотою, а ще журі нагородило дипломом  виставку творчих робіт учнів НВК «Гармонія». Ляльки-мотанки, виконані ученицями навчального закладу, отримали найвищу оцінку як журі так і глядачів.

Діти та педагоги закладу щиро вдячні Центру Культури і мистецтв «Златоуст» та особисто його директорці Волошиній С.Т. за порозуміння та підтримку розвитку творчих здібностей підростаючого покоління, дітей пільгових категорій.

Переглядів: 66 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar