Головна » 2018 » Май » 17 » ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ВИШИВАНОК В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
15:01
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ВИШИВАНОК В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Вся Україна кожен рік у травні відзначає Всеукраїнський День вишиванок. Ось і сьогодні, 17 травня, НВК №25 «Волошка» долучилася до Всеукраїнської акції «Одягни вишиванку». Вся велика Волошкова родина, в якій об’єдналися діти, батьки та працівники закладу святкували Всеукраїнський День вишитої сорочки. Дівчатка та хлопчики, мами і тата, педагоги та працівники комплексу демонстрували один одному сучасне , гарне українське вбрання – вишиваночки. Дошкільниками було організовано та проведено ЛЕГО-розвагу «Вишиванка -вишиваночка». Діти закладу читали вірші, співали українські пісні, водили гаївки, хороводи. А також з ЛЕГО «вишивали» хлоп’ячі та дівчачі українські сорочки різноманітними українськими орнаментами. Яскраві кольори, фантастичні візерунки-символи, багатство фантазії маленьких майстрів та майстринь – усе це і є вишиванка.

У  комунальному  закладі  "Спеціальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№ 21 "Струмочок" Кам'янської міської ради відбулося свято «Чарівна краса Вишиванки», присвячене всеукраїнському  Дню Вишиванки.  Діти та педагоги закладу були урочисто одягнені у вишиванки із зображенням орнаменту різних областей України. Свято відбулося на подвір'ї дитячого закладу з повагою до  українських традицій. Цікавим моментом було дефіле «Сучасна вишиванка» за участю педагогів та дітей.

Свято вишиванки популяризує патріотичний дух та національні традиції в Україні. Плекаймо ж разом, педагоги, батьки, громадськість, в дитячих душах зерно патріотизму, яке у майбутньому обов'язково проросте і дасть свої плоди.

Переглядів: 130 | Додав: pula | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
avatar