Головна » 2018 » Декабрь » 13 » ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТЯЧОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
16:35
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТЯЧОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення є одним з цікавих сучасних дитячих свят. Воно закликає не забувати про наших найулюбленіших маленьких телеглядачів і нагадує дорослим про те, що і вони колись були дітьми.  

У всесвітній день дитячого телебачення,  в рамках проведення тематичного тижня "Медіа-освіта для дітей" дошкільнята НВК №25 «Волошка» познайомились з професіями кліпмейкера, сценариста, декоратора, гримера, ведучої, журналіста, інтерв’юера, редактора, радіоведучої. Відбулась зйомка дітьми казки "Як звірі готуються до Нового року". Малята випробували себе в ролі режисера, ведучої, оператора,  брали інтерв'ю, ведуча розповідала про нову казку, побудовану дітьми з ЛЕГО. Вихователями організовані цікаві ігри для дітей "Сам собі режисер", "Фоторепортер", "Що ми побачили у кадрі".

Телебачення для дошкільнят — захопливий світ, у якому багато цікавого, проте криються й небезпеки. Тож слід грамотно ознайомлювати дітей із цим видом ЗМІ, формуючи критичне мислення та інформаційну культуру.

Переглядів: 42 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar