Головна » 2017 » Ноябрь » 12 » «ВІВАРТ» У ЛІЦЕЇ!
16:01
«ВІВАРТ» У ЛІЦЕЇ!

9 листопада, у День української писемності і мови, в технічному ліцеї гостинно відкрила свої двері літературна вітальня. Учні мали можливість зустрітися із представниками літературно-мистецького клубу «ВівАрт», який майже 12 років творчо працює в місті Кам’янському. На гостини до ліцеїстів завітали справжні майстри слова! Власним творчим доробком ділилися Євгенія Яворська, Андрій Енбулатов, Катерина Кравченко. А ще серед гостей була випускниця ліцею Олена Ляшенко. У залі ліцею лунали дитячі вірші і байки, ліричні поезії та прозові оповідання. Жоден автор не залишив байдужим слухачів!
Зустріч відбулася за ініціативи керівника молодіжного літературно-мистецького клубу "ВівАрт" Марії Дружко - талановитої, творчої людини, поетеси, члена Національної спілки письменників України.
Від імені ліцеїстів гостей привітав учень 10-А класу Голов'янко Данило. Ніхто навіть не помітив, як швидко промайнув час у спілкуванні з митцями. Тому було вирішено такі зустрічі зробити традиційними, адже ліцеїсти не тільки знають фізику й математику, але й справжнє мистецтво оцінити можуть!

 

Переглядів: 90 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar