Головна » 2017 » Октябрь » 27 » ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
13:49
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

24-26 жовтня 2017 р.  в м.Києві відбулася Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

«Інноватика в сучасній освіті» - єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення в  галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безспосередньо в навчальний процес.

В ході міжнародної виставки педагоги міста взяли участь у конференціях, семінарах з питань реалізації Концепції нової української школи. Програма ІХ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» передбачала участь у конкурсі за тематичними номінаціями. Приємно відмітити, що з 18 перемог, які отримала Дніпропетровська область у конкурсах – 7 нагород мають освітяни м.Кам’янського.  За впровадження інноваційних педагогічних технологій, формування системи науково-методичної роботи з вчителями, створення сучасної моделі оновлення змісту регіональної освіти Золотими медалями Міжнародної виставки нагороджено:

- Методичний кабінет департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради;

- Технічний ліцей;

- НВО-ліцей НІТ;

- НВК-академічний ліцей №15;

- СЗШ №4;

- СЗШ №21;

- НВК №24.

Вітаємо з перемогою і радіємо успіхам педагогів нашого міста!

              

Переглядів: 244 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar