Головна » 2017 » Август » 29 » ВІТАЄМО ВСІХ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА РІЧНИЦЕЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
12:48
ВІТАЄМО ВСІХ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА РІЧНИЦЕЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

В закладах дошкільної освіти міста 23 серпня відбулися тематичні заходи, приурочені Дню Державного Парпора України та 26-ій річниці незалежності України, в яких прийняли участь вихованці та їх родини, колективи закладів.

Одним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Кожний народ, шануючи свою історію, шанує і свої святині і державний синьо-жовтий прапор і є однією із найголовніших святинь нашого народу. З метою формування у дітей патріотичних почуттів і виховання національної гідності у всіх закладах проведені тематичні бесіди за темою: "Прапор - Державний символ України" з використанням відеоролика; оформлені виставки малюнків на тему: «З Україною в серці», в яких діти передали повагу і любов до прапору та рідного краю, своєї держави.

Окрасою свята стали флешмоби: кожен учасник мав жовто-блакитну атрибутику: квіти, прапорці, стрічки, що були виготовлені вихователями власноруч із дошкільнятами, гелеві кульки, розмальовані руки або ж щічки малят у жовто-блакитних барвах. Надвечір батьки були залучені до участі у музично-театралізованому дійстві "Наша держава - любов і слава!" В закладах лунали дзвінки пісні про рідну Україну, веселі запальні таночки та сонячний настрій, що вигравав на вишиванках малят.

Проводячи такі заходи, педагоги-дошкільники прагнуть виховати маленьких патріотів України, плекають в них почуття любові до свого народу його культури, до рідної землі.

Вітаємо Всіх з Днем Державного Прапора та 26-ю річницею Незалежності України!

Переглядів: 63 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar