Головна » 2018 » Июнь » 19 » ВІТАЄМО НАШИХ ЧЕМПІОНІВ
12:48
ВІТАЄМО НАШИХ ЧЕМПІОНІВ

Судномоделістам   міста Кам’янське, вихованцям Будинку творчості дітей та юнацтва випала честь представляти Дніпропетровську область на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту («NS» - моделі до 600 мм), які відбулися 13 -17 червня 2018 року в місті Запоріжжя.

Команда  комунального закладу «Будинок творчості дітей та юнацтва» Кам’янської міської ради  напередодні стала переможцем обласних змагань з судномодельного спорту у м. Дніпро, виборовши І командне місце та 6 призових місць в особистій першості.

Наші  судномоделісти впевнено заявили про себе і на Всеукраїнських відкритих змаганнях у м. Запоріжжя, показавши добру підготовку та витривалість справжніх спортсменів, вони вибороли  ІІ командне місце серед  9 представлених команд та отримали 4призові нагороди у особистому заліку:

І місце - Савосюк Владислав (в класі моделей ЕL-600);

ІІ місце - Труханов Олексій (в класі моделей ЕН-600);

ІІ місце -Анікіна Ольга (в класі F-4-В) та ІІІ місце ( в класі моделей F-4-А).

Тренер та керівник  команди, суддя – Якутович Віталій Миколайович, методист, керівник гуртка «Судномодельний» БТД та Ю.

Вітаємо юних судномоделістів нашого міста!

Переглядів: 23 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0