Головна » 2017 » Ноябрь » 27 » ВИХОВАТЕЛЬ, ЯКИЙ МРІЄ, НАДИХАЄ, ЗМІНЮЄ
13:18
ВИХОВАТЕЛЬ, ЯКИЙ МРІЄ, НАДИХАЄ, ЗМІНЮЄ

Під таким девізом 22 листопада 2017 року в комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа № 44» Кам’янської міської ради пройшов міський семінар-практикум для вихователів груп продовженого дня на тему «Проектна діяльність в ГПД як основа соціалізації особистості». Відкрила семінар методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань Коваленко Тетяна Олександрівна. У семінарі взяли участь керівник міського методичного об’єднання вчителів початкових класів, заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії № 39 Одинцова Галина Володимирівна, керівник міського методичного об’єднання вихователів ГПД, вчитель початкових класів гімназії № 39 Кутах Людмила Іванівна.

Директор школи Загородня Людмила Іванівна познайомила гостей з напрямками педагогічної діяльності школи № 44 – школи здоров’я, школи успіху, школи творчості. Про свою рідну школу розповіли і учні 10 класу (класний керівник Новікова-Коваль Юлія Володимирівна). Керівник шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів Букрєєва Ольга Олександрівна познайомила учасників семінару з особливостями проектної діяльності в ГПД, її роллю у процесі соціалізації учнів. Заступник директора з навчально-виховної роботи школи І ступеня Біла Ольга Володимирівна познайомила учасників семінару з системою роботи групи продовженого дня школи, з методами соціалізації особистості учня в умовах ГПД. Особливістю діяльності ГПД у КЗ СЗШ № 44 є тісна співпраця ГПД з психологічною і соціальною службою школи, зі шкільним парламентом, зі шкільними гуртками, спортивною школою № 1.

Учасники семінару відвідали клубні години, на яких проходив захист проектів у ГПД 1 – х класів «Зимові візерунки», «До нас спішить Святий Миколай», який провели керівники гуртків Самохвалова Я.В., Жмака О.Г., вихователі ГПД Башкірова К.С., Фандєєва Н.В.

Успішно пройшов захист проекту в ГПД 3 – 4 класів «Маленькій дитині – великі права» та тренінг з тимбілдінгу «Я та моя команда», які проводили вихователь ГПД Миронова О.М. і педагог-організатор школи Попик О.М. Супер-шоу «Хвилина слави» продемонструвало, наскільки талановиті діти відвідують ГПД 2 – х класів. Дитячі таланти розкрили вихователь ГПД Аліфанова І.Д., вчитель музичного мистецтва, керівник гуртка «Задаваки» Іванова В.Г.

Найбільше сподобався учасникам семінару захист проекту «Наше здоров’я – у наших руках», який проводився у шкільному плавальному басейні. Учасники семінару могли і самі випробувати свої уміння з аквааеробіки. За цей блок семінару відповідали учителі фізичного виховання школи та інструктори з плавання Ошуркова С.Г., Ципа О.В., Станіславська О.М., Чубаров І.О., Набоков В.А. , Льняний І.В.

Учасники семінару впевнились, що найголовнішим завданням вихователя ГПД є уміння знайти ключ до кожної дитини, впевнено йти до поставленої мети і віддавати своє серце дітям.

Переглядів: 122 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar