Головна » 2017 » Июнь » 23 » ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ′ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ
09:26
ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ′ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

22 червня в таборах з денним перебуванням  міста з метою належного відзначення Дня скорботи пройшли заходи патріотичного спрямування.

В цей же день діти, які  відпочивають в таборі «Вітамін» (СЗШ № 44) провели військово – патріотичну квест - гру «Маленькі розвідники». Кожен загін об’єднався в дві команди. Вихованці мали свою атрибутику, виготовлену власноруч в гуртку «Умілі рученята». Кожен зробив свій нарукавник, де намалював себе таким, яким він готовий захищати рідну землю у разі потреби. На різних станціях діти виконали завдання патріотичного змісту.

На станції «Історичній» познайомились з подіями далекого 1941 року. У «Фільмотеці» подивилися уривки фільмів про початок війни на території України, про бій за звільнення рідного міста. Станція «Снайперська» передбачала перевірку влучності дітей. На спортивно – воєнізованій естафеті діти долали полосу перешкод: «переправа, «болото», повзання по-пластунські. На станції «Юні сапери» діти знаходили «небезпечні» предмети в сухому басейні. В програмі гри - і навчання практичним навичкам. В першій зміні медпрацівники навчали дітей прийомам бинтування, а тепер діти навчались накладати шини, транспортувати хворих (поранених). Знайомились з будовою тіла людини на скелеті. На «Музичній» станції дівчатка і хлопчики вивчили пісню воєнних років.

Завершилась гра в шкільному меморіальному куточку. Тут проведено невеличку екскурсію.

Ввечері діти взяли участь в конкурсі малюнків на асфальті «Діти України кажуть війні – НІ!»

Наша військово - патріотична гра проводиться в День пам’яті і скорботи про загиблих у страшній війні. Доки ми пам’ятатиме уроки історії, ми не зробимо помилок у майбутньому. Завдання дорослих - передати молоді досвід минулого, навчити цінувати мирне життя, виростити справжніх патріотів своєї держави.

Переглядів: 83 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar