Головна » 2018 » Март » 19 » ВІДВІДУВАННЯ «КНИГАРНІ СТАРОГО ЛЕВА»
18:04
ВІДВІДУВАННЯ «КНИГАРНІ СТАРОГО ЛЕВА»

15 березня на запрошення благодійного фонду «Даруємо радість 12 вихованців НВК «Гармонія», кращих читачів шкільної бібліотекивідвідали «Книгарню Старого Лева» у м. Дніпро.

Діти навіть не здогадувалися, які сюрпризи чекають на них. По-перше, «Книгарня Старого Лева» - книгарня не звичайна. Така собі часточка Львова у центрі Дніпра! Можна випити запашної кави, присісти на зручні диванчики і переглянути видання, що сподобалися. По-друге, книжок – море! І все сучасних українських і зарубіжних дитячих письменників. Юні читачі мали змогу взяти з полиці будь-яку книгу, погортати її, розглянути чудові малюнки, дізнатися ім’я автора. Виявляється, що письменники – не вимерлі динозаври, вони існують і пишуть для дітвори захоплюючі казки, оповідання, вірші. І в сучасній Україні багато молодих, талановитих дитячих авторів, прізвища яких наші учні прочитали і почули вперше. Так відбулося заочне знайомство. Але це ще не все.

Книгарня підготувала ще одну приємну зустріч. Спеціально із Києва приїхала художниця Богдана Бондар, яка проілюструвала книжку англійської дитячої письменниці Сильвії Плат «Кухня пані Вишеньки», що вийшла друком у видавництві «Старого Лева» і теж є у достатній кількості у книгарні. Кожна дитина мала змогу насолодитися гарними малюнками, а художниця у цей час вела цікаву розповідь про свою роботу, про те, як створюються образи героїв, про те, як важливо для художника бути спостережливим, уважним, мати гарну уяву і пам’ять, демонструвала свої нові роботи, ділилася планами на майбутнє, розповідала смішні історії зі свого життя. І ніхто із дітей не чекав, що Богдана проведе ще й майстер- клас з малювання аквареллю, під час якого розповість про історію фарб, техніку малюнку, про те, яка це цікава професія – ілюстратор! Як читаєш текст і уявляєш, яким саме має бути герой, як передати на малюнку його характер. І виходить інколи не відразу, разів 10 треба зробити замальовки, бути у своїй роботі надзвичайно наполегливим, тонко відчувати текст і настрій автора. Але ніщо не зупинило наших вихованців – вони спробували себе у ролі художників, і у них все вийшло! Виявляється, що учні НВК «Гармонія» не лише гарні читачі, а ще й непогані ілюстратори.

Час, проведений у книгарні, промайнув так швидко, що незчулися, як уже і додому збиратися пора. Дітвора була вдячна організаторам подорожі та Богдані Бондар за надану можливість побувати у книжковій казці.

Екскурсія всім надзвичайно сподобалася, діти привезли подарунки від БФ «Даруємо радість», які поповнять книжковий фонд шкільної бібліотеки і порадують інших читачів новими виданнями.

Переглядів: 49 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar