Головна » 2017 » Сентябрь » 19 » ВІДКРИТТЯ НОВОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ У НВК№ 37
14:48
ВІДКРИТТЯ НОВОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ У НВК№ 37

15 вересня яскравою святковою подією, приурочених до Дня міста Камянського, стало відкриття нового дошкільного відділенні «Квіточка» у навчально-виховному комплексі №37 Південного району.

На урочистості завітали міський голова Андрій Білоусов та голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов. Серед запрошених були й депутати міської ради, майбутні вихованці та їх батьки.

Багато років у мешканців Соцміста існувала проблема влаштування дитини до дитячих садочків. Завдяки спільним зусиллям обласної державної адміністрації (з обласного бюджету виділено 5 428,6 грн.,) місцевої влади (з місцевого бюджету виділено 1,8 грн.), праці будівельників та освітян стара занедбана будівля з колишніх пришкільних майстерень перетворена у сучасний навчальний заклад із комфортними умовами.

У дошкільному відділенні на базі навчально-виховного комплексу №37 повноцінно функціонують три групи. Тут облаштовано затишні групові та спальні кімнати, музичний зал, харчоблок із новим обладнанням, а для забезпечення якісного медобслуговування – сучасний медичний кабінет. Розраховане відділення на 65 дітей дошкільного віку, які цього ж дня розпочали заняття з вихователями. Для батьків малечі ця подія стала справжнім святом.

Міський голова Білоусов Андрій Леонідович зазначив, що відкриття нових закладів та додаткових груп наближає нас до заповітної мети: повної ліквідації черги на влаштування дітей у дошкільні заклади міста та подякував губернатору області Валентину Резніченку за виділення коштів на реконструкцію цієї будівлі: «Ми продовжуємо працювати над вирішенням ключових завдань: охопити якомога більше дітей дошкільною освітою, створити для них комфортні умови, відновити роботу дитсадків».

Представники батьків висловили щиру подяку всім за проведену роботу, побажали присутнім миру, міцного здоров’я, світлих мрій та їх здійснень!

Упевнені, що доброта і педагогічна майстерність вихователів, а також любов батьків щодня наповнюватимуть життя вихованців дошкільного відділення «Квіточка» моментами радості й щастя!

Переглядів: 106 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar