Головна » 2018 » Сентябрь » 17 » ВІДКРИТТЯ МУЗЕЙНОЇ КІМНАТИ НА БАЗІ НВК№ 37 В ЧЕСТЬ ЗАГИБЛОГО В АТО КАМ'ЯНЧАНИНА МАКСИМА САМОЙЛОВИЧА
08:33
ВІДКРИТТЯ МУЗЕЙНОЇ КІМНАТИ НА БАЗІ НВК№ 37 В ЧЕСТЬ ЗАГИБЛОГО В АТО КАМ'ЯНЧАНИНА МАКСИМА САМОЙЛОВИЧА

У 1995 році Максим Самойлович закінчив середню загальноосвітню школу № 37, а в 2015 добровольцем попрямував до лав Збройних Сил України.

12 вересня 2016 року наш земляк загинув в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни, виконуючи свій громадянський обов'язок і захищаючи суверенітет України.

У другу річницю з дня трагічної дати  в НВК № 37 вшанували пам'ять і увічнили ім'я випускника закладу Максима Самойловича відкриттям музейної  кімнати «Герої не вмирають».

Першими відвідувачами музейної кімнати стали представники міської влади на чолі з міським головою Андрієм Леонідовичем Білоусовим, батьками – Олександром та Ольгою Самойлович, дружиною і дітьми героя. Були присутні викладачі, однокласники, товариші по службі і друзі Максима. Музейна кімната  створена спільними зусиллями членів сім'ї Самойловичів, його побратимів, вчителів та учнів школи. Розташована вона в класі, де проходили кращі шкільні роки героя-захисника.

У квітні поточного року рішенням Кам'янської міської ради комунальному закладу «Навчально-виховний комплекс №37» присвоєно ім'я Максима Самойловича.

                    

Переглядів: 24 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar