Головна » 2018 » Июнь » 21 » ВІДКРИТТЯ ІІ ЗМІНИ В ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ «БАРВІНКОВА КРАЇНА»
07:42
ВІДКРИТТЯ ІІ ЗМІНИ В ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ «БАРВІНКОВА КРАЇНА»

Ура! Радіє дітвора! Розпочинати зміну у закладі відпочинку пора.

20 червня з самого ранку в закладі відпочинку на базі КЗ СЗШ № 25 лине музика, чутно дитячий сміх. І не дарма, адже саме в цей день відбулося урочисте відкриття ІІ табірної зміни у пришкільному закладі відпочинку «Барвінкова країна».

До дітей завітав ляльковий театр та казкові персонажі – Барвінок, Чорнобривець, Ромашка і Соняшник, які підготували випробування для маленьких барвінчат, таким чином перевіривши дітей на кмітливість і символічно прийнявши їх до своєї «Барвінкової країни».

Усі дітлахи «Барвінкової країни» приймали активну участь в урочистій лінійці, кожен загін підготував свої назву та девіз. Діти познайомились із працівниками закладу відпочинку – з начальником табору Гунько О.Г., старшим вихователем Бондарь О.М., спортивним інструктором – Шутюком В.І., медичною сестрою – Голенко В.І. та працівниками їдальні – Земляною Г.Л., Северцевою О. А., Немшиловою Т. М., Фролковою Н. В., вони привітали своїх вихователів (Слиш Н.П., Коваленко К.В., Голубицька Н.М.) гучними оплесками.

Дітлахи відгадували загадки, співали,взяли участь в танцювальному флешмобі та простораділи літнім дням. Напевно немає нічого прекраснішого,  ніж літні канікули, а відпочинок у колі друзів зажди веселий і безтурботний.

Саме в такій атмосфері радості, гарного настрою та веселих посмішок ми плануємо провести всю табірну зміну.

                  

Переглядів: 32 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar