Головна » 2017 » Июнь » 27 » ВІДКРИТТЯ ДИТЯЧОГО ІГРОВОГО МАЙДАНЧИКА
10:36
ВІДКРИТТЯ ДИТЯЧОГО ІГРОВОГО МАЙДАНЧИКА

26 червня 2017 року  на території ДНЗ №28 "Малятко" по вулиці Подільській урочисто відкрито дитячий ігровий майданчик.

Подарував маленьким камянчанам містечко для веселого та активного відпочинку депутат міської ради, голова правління ПАТ «ДніпроАзот» Сідоров Сергій Леонідович. Разом з ним на свято завітали голова Південного району Колісніченко Світлана Сергіївна та депутат міської ради Пустовойт Андрій Михайлович.  

Завідувач Яніна Василівна, батьки та діти  висловили щиру вдячність Сергію Леонідовичу за його постійну допомогу в покращенні матеріальної бази закладу, турботу про дітей, побажали  міцного здоров'я, успіхів, нових ідей та втілення мрій!!!

Радість. Посмішки. Щасливі обличчя. З великим ентузіазмом вихованці дитячого садочка відразу почали освоювати нову та цікаву для себе територію. Дорослі повернулися до справ, а на самому майданчику увесь день лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. Відкриття цього сучасного, казкового, чудового ігрового майданчика є втіленням девізу дитячого садочку «Щасливе майбутнє України виховуємо та навчаємо разом!». І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей - насправді те, заради чого варто жити й працювати.

Переглядів: 96 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar