Головна » 2018 » Июнь » 14 » "ВЕСЕЛКОВА КРАЇНА - 2018"
11:48
"ВЕСЕЛКОВА КРАЇНА - 2018"

Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли діти мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Головне: „…щоб сонечко світило та веселка раділа“. З метою реалізації Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей у літній період при НВК – академічного ліцею № 15 м.Кам’янського ( директор Ніколаєнко Л.П.) працював  пришкільний табір відпочинку  « Веселкова країна » з денним перебуванням дошколят та учнів. Табір здійснював  свою діяльність в одну зміну протягом 13 днів. При таборі функціонувало  4 учнівських загонів   ( 100 дітей, 20 – пільгових категорій ). Для роботи табору було виділені  класні кімнати для загонів, аудиторії для проведення гурткової роботи, актова зала, комп'ютерний клас, спортивна площадка. Мета і завдання зміни – спрямувати перебування дітей в оздоровчому таборі на їх комплексне оздоровлення через використання традиційних та інноваційних форм табірної роботи; формувати позитивну мотивацію на здоровий спосіб життя, розуміння його переваг; забезпечити систематичні заняття фізичною культурою та спортом; залучити учнів до дослідницько-краєзнавчої роботи шляхом здійснення екскурсійної діяльності; формувати цілеспрямований інтерес до історії, традицій, екології України, до вивчення свого довкілля. Щоб зробити відпочинок дітей максимально комфортним і корисним, начальник табору Зайцева З.В. і старший вихователь Прийомченко О.М., педагоги: Мірошникова К.М.,   Буряк Т.В., Синишина І.І, Гвоздик Д.О, Чихута О.П.,  Геців О.В., Кучеренко Т. В, Чуприна М.І. піклувались  про створення сприятливих умов для відпочинку дітей, толерантної атмосфери для розкриття творчих здібностей кожного вихованця. Кожного дня, відповідно до графіків роботи, діти мали  змогу розвивати свої здібності, пізнавати нове на заняттях у творчих майстернях. Усі вихованці  були  охоплені гуртковою роботою спортивного та творчого напрямків. Плідно працювали  гуртки: «Юні інформзнайки» ( Курзанцев В.В.,« В гостях у Домісольки » ( Машошина С.В. і  Прийма О.В.), « Театр » ( Богасевич Є.В.).  «Паперопластика» (Лобода Н.М.),  «Фабрика  мультфільмів» (   Оголь О. В.), « Соломоплітіння» ( Товстобров С.В.).  Працював  в таборі  і  мовний загін (Буряк Т.В.) ,який допомагав  дітям розкрити свої таланти та отримати досвід спілкування іноземною мовою. У таборі  функціонував  «Центр творчості», де кожен  знайшов справу до душі, мудру пораду, підтримку та розуміння. Щодня проводились  музична весела зарядка у формі «флеш-мобу», різноманітні спортивні змагання, естафети, спортивно-туристичні ігри. Діти кожного дня із задоволенням разом вчили  пісні на літню тематику і демонстрували свою творчість під час заходів. Вихованці табору з нетерпінням чекали  кожен новий день : екскурсії до кінотеатру «Мир», відпочинок біля  набережної ,  лівобережний парк розваг,  басейн СЗОШ  № 44.

Здорова нація – здорові діти. Слідуючи цьому висловлюванню, вихователі табору разом із медичною сестрою Шендрик Ю.С. проводили  профілактичну роботу, огляд дітей , спостереження за станом їх здоров’я, контроль за дотриманням режиму дня. У таборі відбувались  День здоров′я, День здорового харчування, а у загонах проведені медичні бесіди: «Особиста гігієна і правила її дотримання», «Харчові отруєння та їх профілактика», «Чисті руки – запорука здоров′я», «Увага! Лісові ягоди і гриби!».

Гра - це королева дитинства, адже без неї дітям жити невесело і нецікаво, тому Зайцева Зоя Валентинівна і Прийомченко Ольга Миколаївна  включали в роботу більше ігрових моментів, щоб викликати в учнів прагнення фантазувати, відкривати для себе новий світ, щось незвичайне і прекрасне. В таборі використовувались різні форми ігрової діяльності: народні ігри, ігри-конкурси, квест, вікторини, ігри на місцевості, дні ігор та сюрпризів. Все це висвітлювалось  на спеціальному стенді, тому і діти та їхні батьки мали  змогу щоденно знайомитися з путівкою дня, фоторепортажами подій у таборі.

Літо – це маленьке життя! І педагоги наповнили  цю формулу радістю спілкування у змаганнях, конкурсах, іграх, зробили все, щоб наші вихованці повернулися в школу креативно розвиненими, більш здоровими, повними сил і позитивної енергії!

 

                                    Богасевич Є.В.,

вчитель НВК – академічного ліцею № 15

Переглядів: 97 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar