Головна » 2011 » Февраль » 23 » Вернісаж новітніх педагогічних ідей
10:36
Вернісаж новітніх педагогічних ідей

22 лютого 2011 року в середній загальноосвітній школі № 35 (директор Бичко Світлана Іванівна) відбувся міський семінар-практикум для вчителів курсу «Основи споживчих знань» та споріднених дисциплін за участю спеціаліста ІМС управління освіти і науки Заіки Ніни Іванівни.

Тему  семінару «Креативна освіта для формування компетентності освіченого та гідного споживача» презентували молоді педагоги  СЗШ №35, які показали практичне впровадження споживчих знань не тільки в навчальній процес, шляхом проведення інтерактивного уроку в 2 класі, уроку з елементами імітаційної гри в 1 класі, уроку з елементами драматургії в 11 класі, інтегрованого уроку основи – споживчих знань-інформатика-історія-англійська мова в 5 класі, а й у виховний процес засобами лялькового театру (3 клас) та виступу шкільної команди КВК «Респект» (8 клас). Цим самим підкресливши безперервність впровадження споживчої освіти у навчально-виховний процес.

В роботі семінару прийняли участь Дронов Сергій Григорович, в.о. декана факультету менеджменту, економіки, соціології і філології К.Ф.-М.Н. доцент; Грабовський Семен Соломонович, завідувач кафедри обліку і аудиту К.Е.Н. доцент; Багбая Любов Степанівна, начальник сектору з питань захисту прав споживачів управління з питань споживчого ринку, розвитку підприємництва та захисту прав споживачів міської ради.

Учасники семінару дали високу оцінку роботі школи і виробили програму дій щодо подальшого впровадження безперервної споживчої освіти в навчально-виховні заклади міста.

Переглядів: 658 | Додав: uondmr | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar