Головна » 2018 » Ноябрь » 14 » ВЧИТИСЯ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО
16:15
ВЧИТИСЯ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО

10 листопада 2018 року вчителі ЗЗСО №№19, 29, 39, 44 брали участь у Фестивалі педагогічних ідей, який відбувся на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

(м.Київ). Фестиваль педагогічних ідей:

– це своєрідний майданчик для обговорення найбільш важливих педагогічних здобутків і аналізу практичних рішень у сфері освіти;

– це можливість почерпнути для себе нові ідеї, зарядитися натхненням від тренерів та колег, перейняти кращі розробки і поділитися своїми відкриттями.

На фестивалі обговорювались актуальні питання: професійний розвиток педагога в Новій українській школі, методична підтримка, інформаційне забезпечення освітнього процесу, оцінювання як інструмент виявлення індивідуальних потреб учнів.

Приємні враження залишили моменти спілкування з директором Павлоградської школи №9 Рябовою Алісою Вікторівною, з вчителем початкової школи Новопечерської школи Хомич Оксаною Олександрівною. Наші вчителі були не просто спостерігачами, але й прийняли активну участь у різноманітних інтерактивних вправах та іграх, що проводили тренери. Незабутніми залишуться і хвилини, спілкування між собою та іншими колегами під час фестивалю.

Ніколи не втрачайте свого шансу саморозвитку та вдосконалення!

                  

Переглядів: 30 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar