Головна » 2018 » Ноябрь » 27 » ВЧИТЕЛІ МАТЕМАТИКИ ПІДВИЩУЮТЬ ПРОФЕСІЙНІ КОМПЕТЕНТНОСТІ
12:52
ВЧИТЕЛІ МАТЕМАТИКИ ПІДВИЩУЮТЬ ПРОФЕСІЙНІ КОМПЕТЕНТНОСТІ

Відповідно до річного плану роботи  департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради ( директор Онищенко Т.Я.) 22 листопада 2018 року в НВК- академічному ліцеї №15 (директор Ніколаєнко Л.П.) відбувся  міський семінар - практикум вчителів математики закладів загальної середньої освіти   за темою «Професійна компетентність вчителя як важливий контент науково-орієнтованої освіти».  Семінар складався  з кількох  модулів: організаційного, теоретико-управлінського, практичного, інноваційного, професійного та рефлексивного. Розпочався він  вхідним анкетуванням «Діамант».  Учні та вчителі ліцею №15  радо зустрічали учасників семінару на  перформансі «Історія закладу: факти і цифри», що був присвячений тридцятиріччю.

Луніченко Н.В., методист методичного кабінету  департаменту з гуманітарних питань, поділилась з учасниками семінару інформацією про НВК-ліцей №15, який завжди відрізнявся науковим підходом до навчання та виховання учнів, акцентувала увагу на  професійній компетентності вчителя як важливому елементі науково –орієнтованої освіти. 

Учасники семінару переглянули виставку-експозицію «Інноваційний простір освітнього закладу», на стендах були представлені науково-методичні матеріали вчителів.

У практичному модулі семінару   гості відвідали фрагменти уроків  в 6-Б класі «Відношення та його властивості»  з використанням інтерактивного комплексу ( вчитель Капкина М.П.) та в  5-В класі «Дії другого ступеня з натуральними числами» на якому учні поринули в світ казкових героїв та чисел (учитель Дірявка М.С.)

Під час проведення інноваційного модуля  вчителі взяли участь у методичному діалозі «Компетентнісна основа викладання математики» та «Освіта через науку: алгоритм впровадження наскрізних змістових ліній в природничо-математичній науці» (відповідальна - заступник директора з науково-методичної роботи  Андрушко І.А.)

У ході семінару-практикуму для вчителів  проведені майстер-класи  «Інтернет-сервіси – потреба сучасного освітнього процесу» (вчитель Галічева В.І.) та  «Складання інтерактивного тесту у програмному  засобі «Тестер» (учитель Дірявка М.С.).

Також усі вчителі стали учасниками  VІР квесту  «Чарівний світ математики». Протягом цієї інтерактивної гри вони поетапно вирішували різні головоломки,  логічні завдання, шукали підказки, щоб дійти до фінальної мети. Ознайомились з новими методиками навчання дітей молодших класів відповідно Концепції Нової української школи.

Підсумовуючи роботу  семінару учасники  ділилися враженнями і відзначили високий професійний рівень педагогів НВК- академічного ліцею №15 та доцільність і практичність такого методичного заходу. Вчителі мали змогу підвищити рівень інформаційно-комунікативної грамотності через участь у майстер класах.

Переглядів: 36 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar