Головна » 2018 » Октябрь » 11 » В РАМКАХ ТЕМАТИЧНО-ЕКСКУРСІЙНОГО ПРОЕКТУ «ШЛЯХАМИ ГЕРОЇВ»
10:47
В РАМКАХ ТЕМАТИЧНО-ЕКСКУРСІЙНОГО ПРОЕКТУ «ШЛЯХАМИ ГЕРОЇВ»

01 жовтня «Миколаївська загальноосвітня школа № 2 І – ІІІ ступенів» Дніпровської районної ради Дніпропетровської області гостинно прийняла кадетський корпус комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 30» Кам’янської міської ради.

Юні кадети були присутні на урочистій лінійці, присвяченій визволенню м. Кам’янського у Другій Світовій війні, відвідали шкільний музей, в якому юні екскурсоводи розповіли про буремні роки війни, звернули увагу учнів на імена трьохсот героїв с.Миколаївка, які загинули при форсуванні р. Дніпро. Унікальні експонати музею збиралися силами учнівського, педагогічного колективів та громадськості селища. Наприкінці зустрічі кадети поклали квіти до пам’ятника загиблим героям.

В наші дні дуже важливо розвивати поважне ставлення до подвигів людей, які творили історію свого народу, виявляли такі риси, як відвага, честь та витривалість. Знайомлячись зі сторінками історії України, кожна дитина стає частиною свого народу, співпереживає та розкриває себе як особистість.

Діти отримали незабутні враження від цієї екскурсії, поринули у світ минулого, відчули героїчну та величну спадщину, яка назавжди зберіглася у серцях українців. 

Учні СЗШ № 30 дуже вдячні адміністрації та учням Миколаївської школи за цікаву та повчальну подорож.

                        

Переглядів: 14 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar