Головна » 2018 » Февраль » 7 » УРОЧИСТОСТІ, ПРИСВЯЧЕНІ 35-Й РІЧНИЦІ З ДНЯ ВІДКРИТТЯ ЗАКЛАДУ
14:06
УРОЧИСТОСТІ, ПРИСВЯЧЕНІ 35-Й РІЧНИЦІ З ДНЯ ВІДКРИТТЯ ЗАКЛАДУ

1 лютого 2018 року в ДНЗ-ЦРД №10«Ластівка» відбулися урочистості, присвячені 35-й річниці з дня відкриття закладу на лівобережжі. Заклад дошкільної освіти має свою унікальну історію, пов’язану із життям та історичними подіями нашого Кам'янського. У 1923 році Дніпровським металургійним заводом було відкрито дитячий садок за №10 на 3 групи для дітей металургів, а у 1983 році заклад розпочав свою освітню діяльність у новобудові на лівому березі  нашого міста.

Тому 95 років у місті та 35 років на лівобережжі «Ластівка» є осередком дитинства, казки, відчуття радості і здивувань, пізнання себе і навколишнього світу для маленьких вихованців та їх батьків .

За ці роки пройшло багато значущих змін: дошкільний навчальний заклад отримав статус центру розвитку дитини, удосконалювалась якість освітнього середовища, дякуючи владі, меценатам та батькам щороку оновлювалося матеріальна база, оснащення, та незмінними були і залишаються традиції, засновані на любові до своєї професії, загальнолюдські цінності добра, порозуміння, прагнення щоденно дарувати посмішку, мрійливість та невичерпну творчість.

На свято до дітей завітали почесні гості: Мелешко В.В., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради,  вручив нагороди та подарунки працівникам закладу від міського голови Білоусова А.Л, привітав колектив, батьків і дітей зі святом. Приємним подарунком для колективу став сертифікат на отримання меблів для оздоблення музичної зали від депутата міської ради Миршавки С.І. та слова подяки за відповідальну і результативну роботу у справі виховання дітей на мікрорайоні. Небосенко І. П.,  голова Кам’янської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України відмітила доброзичливі партнерські стосунки у колективі спілчан, дружний колектив однодумців, згуртованість і прагнення змінювати якість сьогодення.

Завідувач ДНЗ-ЦРД №10 «Ластівка» Малюк Т.Г. висловила думку усіх працівників закладу про те що колектив дійсно пишаємося тим, що багато років працює з маленькими дітьми, цінує довіру, відчуває постійну підтримку влади та родин вихованців. Впевнені, що доброзичливе соціальне партнерство має велику силу, бо засноване на відповідальності, людяності, порозумінні і усвідомлені того, що все, що ми робимо, про що мріємо, для чого живемо - це і є наше життя у нашому місті заради майбутнього.

І як ластівочка огортає крильцями своїх пташенят, а кожна матінка пестить і голубить своє дитя, так і садочок під назвою « Ластівка» прагне бути затишним гніздечком для усіх малят.

                       

Переглядів: 98 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar