Головна » 2018 » Июнь » 4 » УРОЧИСТЕ ВШАНУВАННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ
07:13
УРОЧИСТЕ ВШАНУВАННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ

31 травня 2018 року департаментом освіти і науки облдержадміністрації було проведено урочисте вшанування переможців і учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти. ІІ (обласний) етап проведено на високому рівні. В ньому взяли участь колективи 36 комунальних закладів освіти Дніпропетровської області. 

У святково прикрашеній залі в урочистій обстановці переможці та лауреати отримали нагороди, які вручила начальник управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Середня В.Г.

Педагогічні колективи закладів дошкільної освіти нашого міста були відзначені за змістовні, яскраві, професійні описові звіти та відеофільми. ДНЗ-ЦРД №31 "Барвінок (директор Дарадан Т.М.) став лауреатом конкурсу, СДНЗ-ЦРД №32 "Дельфін (директор Журвель І.О.) отримав ІІ місце в номінації “Кращі заклади дошкільної освіти (компенсуючого типу)” . Заклади, які посіли перші три місця в трьох номінаціях, були нагороджені дипломами, кубками та спортивно-ігровими комплексами.
Організатори конкурсу щиро подякували всім учасникам  за чудові матеріали, цікавий досвід роботи з фізичного виховання, який надасть змогу поширювати та впроваджувати кращі педагогічні надбання у навчальні заклади країни.
Переглядів: 94 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar