Головна » 2017 » Декабрь » 19 » УРОЧИСТЕ СВЯТО «ПОСВЯТА У ПЕРШОКЛАСНИКИ»
11:12
УРОЧИСТЕ СВЯТО «ПОСВЯТА У ПЕРШОКЛАСНИКИ»

14 грудня 2017 року  в навчально-виховному комплексі №25 «Волошка» (директор Кульчиковська Тамара Олександрівна) за участю міського голови Білоусова Андрія Леонідовича відбулось традиційне урочисте свято «Посвята у першокласники». 

Колектив комплексу перший в області впроваджує і забезпечує єдність та наступність дошкільної і початкової освіти навчально-виховного процесу в закладі гуманітарно-естетичного спрямування, за що отримав срібну медаль на VΙΙ Міжнародній виставці «Сучасна освіта України». Заклад має добрі традиції, неповторне обличчя, пишається своїми здобутками та досягненнями: талановитими вихованцями і педагогами, високими успіхами у навчанні. НВК №25 «Волошка» поглиблено працює над всебічним розвитком особистості дитини, створенням умов та належного середовища для самовираження вихованців. Колектив закладу – це духовна скарбниця, де кожен педагог прикладає максимум зусиль для особистісного зростання дітей, творчого та духовного становлення особистості. Заклад впроваджує інноваційну діяльність у Всеукраїнському освітньому проекті «Сприяння освіті», методики «Шість цеглинок». Методики навчання ЛЕГО вже зараз інтегрується в програму початкової школи, яку пілотуватимуть у 2018-2019 н.р.

В місті продовжується робота по енергозбереженню загальноосвітніх навчальних закладів.  Завдяки співпраці міського голови Білоусова Андрія Леонідовича та народного депутата України Дідича Валентина Володимировича отримано 100 000 гривень, які пішли на встановлення та утеплення чотирьох рекреаційних енергозберігаючих вікон на двох поверхах комплексу. А завдяки міському голові Білоусову А.Л. свято «Посвята у першокласники» проходить в оновленій сучасній музичній залі, також було відремонтовано спортивну залу, на які було виділено кошти в сумі 200 000 гривень.

Колектив, батьки та учні НВК №25 «Волошка» раді були зустрічати та вітати почесних гостей.

 

                 

Переглядів: 81 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar