Головна » 2018 » Май » 10 » УРОЧИСТА ЛІНІЙКА ПРИСВЯЧЕНА ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ
07:33
УРОЧИСТА ЛІНІЙКА ПРИСВЯЧЕНА ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

8 травня у КЗСЗШ №31 (директор школи Третьяк І.І.) відбулася урочиста лінійка присвячена пам'яті жертв Другої світової війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим. Ціною величезних людських втрат, хто відстоював нашу свободу, хто пролив свою кров у боях заради визволення  рідного краю, низький уклін Ветеранам Вітчизняної війни! Із покоління в покоління ми будемо передавати імена та історію тих військових років і ніколи не забудемо цю радісну дату, яка дала змогу нам зараз жити під чистим небом.

«Згадаємо всіх поіменно, Горем згадає своїм. Це потрібно не мертвим, Це потрібно живим» - з такими словами директор КЗСЗШ №31 Третьяк І.І. урочисто відкрила лінійку, присвячену  73-ій річниці Дня Перемоги.  

Під час проведення заходів, в душевній розмові було відтворено спогади та особисті переживання про ті страшні дні. Символом відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги є червоний мак, який сьогодні є на грудях кожної дитини в школі.

У довічному боргу наше покоління буде перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Романова Г., Закрутов Є., Волков Ю. та Зеленін І. -  прізвища цих героїв  м. Кам'янського ми маємо пам’ятати вічно, адже саме вони дали нам можливість жити на мирній землі. Хотілось би виділити одного із ветеранів війни, людину з великої літери, якій ми вдячні за наше чисте небо, спокійне сьогодення і щасливе майбутнє наших дітей  - це ветеран  війни Зеленін Іван Матвійович (нагороджений Орденом Червоного Знамені, був почесним працівником комбінату ДМК), який мешкав у нашому рідному місті Камянскому. І так в історії склалось, що його рідна донька, нині директор школи №31 Третьяк І.І., правнук Голубєв Микита (голова учнівського самоврядування) та всі учні школи, починаючи із наймолодшої ланки  до вже майже випускників, вшановували пам'ять героїв Великої Вітчизняної війни покладанням квітів до Пам’ятника Героїв.   Для всіх це не просто «свято душі», що ми маємо можливість зараз живемо під чистим небом, а гордість за наших дідів, бабусь, які боролись за сьогоденнє  майбутнє. А для директора школи, Третьяк І.І., це можливість вшанувати пам'ять не тільки героїв війни, а ще й пам’ятати, що світле сьогодення – одна із заслуг її батька….

Переглядів: 98 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar