Головна » 2017 » Октябрь » 9 » УЧЕНИЦЯ СЗШ №34 СТАЛА УЧАСНИЦЕЮ ШКОЛИ МОЛОДОГО ПОЛІТИКА
12:03
УЧЕНИЦЯ СЗШ №34 СТАЛА УЧАСНИЦЕЮ ШКОЛИ МОЛОДОГО ПОЛІТИКА

Нещодавно завершився проект «Академія молодого громадянина», організованого Міжнародним республіканським інститутом (IRI) за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID). Його учасниками стали  лідери   учнівських та студентських  організацій  з міст України: Кам’янського, Дніпра, Миколаєва, Маріуполя та Хмельницького, які пройшли у лютому 2017р. непростий конкурсний відбір. До  22-ох переможців потрапили лідери учнівських організацій шкіл міста:  СЗШ №19,34, гімназії №39. Метою Академії молодого громадянина було підготувати молодь до активної участі у своїх громадах та до політичної діяльності. Надати основні інструменти лідерства для виховання ефективних політичних лідерів, націлених на розвиток своїх міст та регіонів України.

За підсумками участі в Академії найактивнішим учасникам  було запропоновано взяти участь в проекті «Школа молодого політика», який реалізовувався в місті Дніпро Дніпровською міською радою спільно з Міжнародним республіканським інститутом (IRI). До проекту, як найактивніша учасниця, потрапила Боровик Катерина, учениця 11 класу, голова учнівської молодіжної організації «Фенікс» СЗШ №34. Всього до Школи з 22 чоловік Академії   потрапило 6 чоловік.

По завершенню занять у школі  учасникам проекту була надана можливість взяти участь у Форумі активних громадян, який відбувся 5 жовтня в м.Дніпро за участю В’ячеслава Мішалова, секретаря Дніпровської міської ради; Майкла Дракмена, директора МРІ в Україні, Олександра Слобожана, виконавчого директора Асоціації міст України, Євгена Глібовицького, експерта з довготермінових стратегій, Андрія Саука, співзасновника Школи ефективного ОСБ, еко-активіста Тараса Бика, керівника програми МРІ, спеціаліста з проведення досліджень, представників Міжнародного республіканського інституту (IRI ). В рамках Форуму його організатори  презентували результати муніципального опитування, навчальні програми Міжнародного республіканського інституту з питань політики та громадянського суспільства, досвід Вінницької та Дніпровської міських рад щодо реалізації бюджетів участі, представники  Школи молодого політика  - проект створення молодіжної громадської організації «Dnipro Youth Center» , проекти Академії молодого громадянина та Школи молодого політика.

Підтримати Катерину під час презентації проектів приїхала директор школи, в якій вона навчається, Президент ГО «Молодіжний центр «Фенікс» Клюєвська Олена Петрівна.

У цілому Форум  активних громадян Школа молодого політика  сприяли  глибокій та всебічній співпраці між муніципальною владою та  молоддю, зосереджуючись на конкретних питаннях, які вони прагнуть вирішити, впровадженню більш прозорих підзвітних процесів щодо  прийняття рішень.

Переглядів: 51 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar