Головна » 2017 » Ноябрь » 2 » УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «HISTORY & CULTURE» У РАМКАХ ПРОГРАМИ ETWINNING PLUS
10:06
УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «HISTORY & CULTURE» У РАМКАХ ПРОГРАМИ ETWINNING PLUS

Нещодавно у м. Львові відбулася Міжнародна конференція «History & Culture»  у рамках Міжнародної Програми eTwinning Plus. Найактивніших ітвіннерів Дніпропетровської області представляла координатор євроклубу «Європейська єдність», вчитель історії та суспільствознавчих дисциплін Кам`янської гімназії № 39  Пономарьова Н.В.

Участь у заході взяли близько 70 осіб – представники служб підтримки програми, амбасадори та вчителі-ітвіннери з України, Грузії, Туреччини, Польщі, Литви, Латвії, Чехії, Словаччини, Франції, Швеції, Фінляндії та Данії.

У перший день заходу учасників привітали Сергій Теплов та Валентина Веліченко, які розповіли про ключові ідеї та розвиток програми в контексті сучасної освіти. Після чого на гостей чекали ice-breaking activities від амбасадорів Олени Лук’янець (Київ) та Ірини Фіголь (Біла Церква). Також амбасадори провели воркшопи з основних інструментів eTwinning, ознайомили присутніх з корисними онлайн-інструментами для проектів на тему «Історія та культура» та найкращими зразками цих проектів.

Ранок другого дня семінару розпочався з цікавої вікторини від Сергій Теплова й Валентини Веліченко та не менш цікавої гри на ближче знайомство та пошук партнерів для майбутніх проектів. Далі ітвіннери взяли участь у воркшопах від іноземних гостей. Амбасадор зі Словаччини Габрієла Подоланова розповіла про тонкощі якісної проектної роботи – як планувати та організувати свою діяльність для отримання Quality Label. У свою чергу латвійський амбасадор Peteris Ozols розказав про те, як використовувати соціальні медіа в контексті вивчення історії країн.

Кожна країна мала якусь «родзинку» і з радістю нею ділилась. Озброєні корисними знаннями учасники поділилися на команди та спланували роботу у своїх нових проектах.

В останній день заходу учасники зареєстрували нові проекти та презентували їх аудиторії, попрощалися з гарним містом і новими друзями-однодумцями, та забрали з собою натхнення, запал та амбітні плани, які скоро втіляться в низку якісних eTwinning-проектів.

 

                    

Переглядів: 101 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar