Головна » 2018 » Август » 6 » УЧАСТЬ ПЕДАГОГІВ МІСТА У ІХ МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ «ПЕРСПЕКТИВА»
07:16
УЧАСТЬ ПЕДАГОГІВ МІСТА У ІХ МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ «ПЕРСПЕКТИВА»

Педагоги міста прийняли участь у ІХ Міжнародному фестивалі освітніх технологій «Перспектива», який традиційно проводиться в рамках Міжнародного пілотного соціально-педагогічного проекту «ОсвітаХХІ століття: зміни в контексті розвитку інформаційного суспільства», який проходив з 6 по 12 липня 2018 на базі Одеського національного політехнічного університету.

Учасниками фестивалю були члени Всеукраїнської  громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» директори СЗШ № 30 Кардашова І.В., ДНЗ-ЦРД № 10 « Ластівка» Малюк Т.Г.та ДНЗ № 34» Незабудка» Григорович О.С. Активно співпрацювали педагоги, психологи, керівники закладів освіти, студенти, науковці, викладачі університетів та інститутів післядипломної освіти, співробітники районних (міських) управлінь (департаментів) освіти, а також батьки.

Програма, запропонована організаторами фестивалю, забезпечила для всі її учасників можливість професійного росту, обміну досвідом продуктивної роботи в секціях, психолого-педагогічне та бізнес-навчання в умовах сучасної реальності. На тренінгах та майстер-класах розглядалися питання з управління сучасною школою та закладом дошкільної освіти; з впровадження продуктивних освітніх технологій: розвиток критичного мислення і таксономія Б. Блума, проблемне навчання, інтелект-карти, освітній квест, сторітелінг, технології інтегрованого, кейсового, модульного та «перевернутого» уроків, ІКТ та багато інших освітніх новинок.

Невимушене, позитивне спілкування з провідними фахівцями освіти Г.Чепурним , О.Байєр , М. Федорецем, С.Стужуком,І Колісніченко сприяло продуктивній співпраці науковців і практиків з різних регіонів України у визначенні пріоритетів освітньої діяльності та, як і завжди, залишило приємні спогади.

За відгуками учасників, «Перспектива» – фестиваль фахівців, що запалює, надихає, надає ресурс на навчальний рік.

Переглядів: 29 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar