Головна » 2017 » Ноябрь » 29 » УЧАСТЬ КЕРІВНИКІВ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СЕМІНАРІ-ПРАКТИКУМІ
13:54
УЧАСТЬ КЕРІВНИКІВ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СЕМІНАРІ-ПРАКТИКУМІ

24  листопада  2017 року  керівники закладів дошкільної освіти взяли участь у всеукраїнському семінарі-практикумі "Документування управлінської інформації: від теорії до практики", який відбувався за участю фахівців  Державної архівної служби України та голови асоціації дошкільних працівників України Ніни Володимирівни  Омельяненко.   Протягом п’яти годин керівники закладів мали змогу отримати детальну інформацію щодо порядку складання та оформлення номенклатури справ, навчились формувати справи, складати описи справ.

Головний спеціаліст державної архівної служби Денисенко Олександр Володимирович  надав інформацію щодо правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних організаціях згідно законодавства та нормативно-правовових актів. Ніна Володимирівна Омельяненко надала  детальні відповіді на запитання учасників семінару щодо  організації управлінської діяльності в закладах дошкільної освіти.

Отриманою інформацію щодо діловодства в установах освіти учасники  найближчим часом поділяться з колегами на запланованому міському семінарі задля ефективної та систематизованої управлінської діяльності в усіх дошкільних закладах міста.

Переглядів: 127 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar