Головна » 2018 » Ноябрь » 26 » У СЯЙВІ МУЗИЧНИХ БАРВ
11:14
У СЯЙВІ МУЗИЧНИХ БАРВ

22 листопада 2018 року вчителі музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти  міста прийняли участь у міському семінарі-практикумі, який було підготовлено методичним кабінетом при департаменті з гуманітарних питань міської ради ( методист Бабенко Р.М.) та педагогічним колективом комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 28» (директор Сафонова І.В.).  На семінарі обговорювалися питання вимог нової української освіти та ролі мистецьких засобів у формуванні світогляду особистості учня.

Директор школи познайомила учасників семінару  з історією розвитку освіти у селищі Романково, традиціями та перспективами створення нового освітнього середовища у закладі освіти. Виступи керівника міського методичного обєднання  вчителів музичного мистецтва  Машошиної С.В. та заступника директора з навчально-виховної роботи СЗШ № 28 Франделіус Н.Ю. поглибив теоретичну базу присутніх щодо формування  естетичних компетентностей учнів на уроках музичного мистецтва в сучасній школі.

Зустрівшись у віртуальній технологічній лабораторії учасники семінару прийняли участь у арт-проекті «О дивна Квітко України», в якому вчитель зарубіжної літератури Зозуля С.П. яскраво представила творчість Квітки Цісик, українки за походженням, громадянки США, яка все своє коротке життя присвятила прекрасному виконання та прославленню української пісні. Присутні активно співпрацювали, відповідали на питання вікторини, залишали на згадку свої враження, співали популярну українську пісню-романс «Черемшина», музика Василя Михайлюка, слова Миколи Юрійчука, -  візитну картку творчості Квітки Цісик.

Учителі музичного мистецтва відвідали  шкільний музей «Обереги».  Керівник музею Бублейник Н.М., учитель історії, представила інсталяцію творчого проекту «Музичне рандеву». Захоплива розповідь й музичний супровід сприяв тому, що вчителі активно приєдналися до співочого батлу з виконання українських народних пісень. 

На завершення семінару-практикуму вчителі здійснили екскурсію до м. Дніпра, де відвідали Дніпропетровський будинок органної та камерної музики, познайомилися з історією створення цього закладу культури та занурилися у прекрасні звуки органної музики Йоганна Себастьяна Баха.

Учасники семінару отримали теоретичні й практичні рекомендації щодо використання в освітній діяльності різнопланових мистецьких засобів у формуванні світогляду особистості учня.

Переглядів: 23 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar