Головна » 2017 » Октябрь » 27 » ТРЕНІНГОВИЙ КУРС «START-UP ДЛЯ МОЛОДІ
10:50
ТРЕНІНГОВИЙ КУРС «START-UP ДЛЯ МОЛОДІ

26 жовтня 2017 року на базі юнацького відділу міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка Національним контактним пунктом «Горизонт 2020» при Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка при підтримці  департаменту з гуманітарних питань міської ради (відділ спорту та молоді), департаменту муніципальних  послуг та регуляторної політики міської ради та міського центру зайнятості  проведено тренінговий курс «Start-Up для молоді. Можливості ведення бізнесу в Україні та ЄС.».

Основною метою зазначеного курсу було надання допомоги малому та середньому бізнесу щодо виходу на Європейські ринки, пошук бізнес - партнерів (покупців / постачальників), участь у міжнародних бізнес-заходах, пошук інвесторів, успішні кейси тощо.

Захід проводив спікер «Національний контактний пункт програми «Горион 2020» – Ушаков Микола Володимирович.

Під час проведення першої, інформаційної частини тренінгу було  розглянуто питання щодо:

- механізмів пошуку інвестиційних можливостей у країнах ЄС та світу;

- можливості встановлення контакту із кампаніями ЄС;

- можливості проведення безкоштовного бенчмаркетингу (порівняння власних кампанія із кампаніями ЄС) та аудиту інноваційного менеджменту;

- можливості участі у грантових програмах щодо написання та реалізації бізнес-планів.

Друга частина заходу пройшла в форматі діалогу: молоді підприємці та молодь, що бажає розпочати власний бізнес цікавилися послідовним алгоритмом щодо участі у програмі «Горизонт 2020» для малого та середнього бізнесу, основними аспектами на які треба звернути першочергову увагу при написанні грантових проектів тощо.

Сподіваємося, що заходи такого спрямування стануть в нашому місті гарною традицією та незабаром нададуть позитивні зміні стосовно розвитку підприємництва серед молоді Кам’янського.

Переглядів: 85 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar