Головна » 2017 » Октябрь » 31 » ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
08:35
ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо організації та проведення Тижня безпеки дитини в дошкільних навчальних закладах № 1/9-635 від 19.08.2011, методичних рекомендацій НМЦ БЖД Дніпропетровської області та з метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку  вмінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій; надання інформації про стан організації безпеки життєдіяльності дітей під час навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах міста з 23 по 27 жовтня проведено Тиждень безпеки життєдіяльності.

Педагогічними колективами дошкільних закладів проведені тематичні цикли занять з дітьми різних вікових груп «Дитина і природа», «Дитина і вулиця, «Дитина і побут», «Дитина серед людей», «Здоров’я  дитини», «Безпека на дорозі».

Протягом тижня відпрацьовувалися навички дій дітей та персоналу в умовах виникнення надзвичайних ситуацій: оповіщення, користування засобами індивідуального захисту, організація евакуації дітей та персоналу в установлені терміни, дотримання правил поведінки в ході її проведення, надання допомоги потерпілим.

Діти старших  груп дошкільних навчальних закладів відвідали міські пожежні частини. Рятувальники пожежних частин продемонстрували дітям можливості гасіння умовної пожежі, а також розповіли про способи надання допомоги населенню в надзвичайних ситуацій.

 

                   

Переглядів: 83 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar