Головна » 2017 » Ноябрь » 14 » ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА: ПРАКТИКА ВПРОВАДЖЕННЯ
11:46
ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА: ПРАКТИКА ВПРОВАДЖЕННЯ

10.11.2017 року СЗШ №7 гостинно зустрічала учасників інтегрованого міського семінару-практикуму вчителів технічної праці та бібліотекарів закладів освіти. Відповідно до річного плану роботи департаменту з гуманітарних питань міської ради (директор департаменту Онищенко Т.Я.) . Свій досвід, знання, вміння колегам презентували вчитель технічної праці Кулік М.С. та бібліотекар Пономаренко З.М.  Робота розпочалась в теплій та дружній атмосфері. З привітаннями, настановами та завданнями на робочий день звернулася до колег Заіка Н.І.,методист методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань Кам'янської міської ради. Директор школи Лисенко М.І. ознайомила учасників заходу з історією школи, експериментальною, науково-методичною діяльністю та досягненнями закладуПитання , які були розглянуті є актуальними на сьогоднішній день. Так, Заіка Н.І., в своєму виступі зазначила, що освітні проекти – це сучасний формат технологічного менеджменту навчального закладу в умовах Нової української школи. Матухно Л.А., заступник директора з НВР, наголосила, що проектна діяльність на уроках технічної праці необхідна  як засіб формування ключових компетентностей  сучасного учня  Нової української школи. Зацікавив присутніх позакласний захід в 3-А класі ( класовод Ярошенко С.А.), який нагально продемонстрував переваги застосування методу  проектів , як в урочний час, так і позакласній діяльності. А  майстер-клас, проведений Куліком М.С. , з технології переплітання книг  мав неабияке захоплення присутніх , бо в умовах сьогодення вміння надати книзі друге життя є досить актуальним.

У рамках засідання клубу «Розумники і розумниці»  в номінації технічна праці   представлені творчі роботи учнів. Хлопці продемонстрували присутнім свої роботи  в техніці  модульного оригамі  ( Циба Богдан, 9 клас), пірографії ( Болгов Микола, 8 клас) та художнього випилювання лобзиком (Жуков Максим, 9 клас).  Родзинка семінару – практикуму -  інтеграція технологічної освіти та бібліотечної справи.

Отже, ми ще раз переконалися в тому, що   метою трудового навчання є формування технічно та технологічно освіченої особистості, підготовленої до життя та активної трудової діяльності в умовах сучасного високотехнологічного інформаційного суспільства, життєво необхідних знань, умінь і навичок ведення домашнього господарства, забезпечення умов для професійного самовизначення учнів, вироблення в них навичок творчої діяльності, виховання культури праці.

Переглядів: 104 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar