Головна » 2018 » Июнь » 5 » СВЯТО-ЗВІТ СЗШ№ 23
10:46
СВЯТО-ЗВІТ СЗШ№ 23

Наприкінці травня 2018 року за доброю традицією, як завжди у травні, СЗШ№ 23 звітувала перед батьками та громадськістю про роботу за 2017-2018 начальний рік.

Це вже дванадцяте свято-звіт школи, яке проходить завжди у рамках загальношкільного виховного творчого проекту «Школа – соціокультурний осередок громадянського виховання учнів».

На святі були присутні учні, батьки, вчителі, мешканці прилеглої території обслуговування школи і просто всі бажаючі.

Всіх присутніх привітала директор школи Любов Андріївна Школяр. Вона подякувала батькам учнів та представникам громадськості за успішне партнерство у здійсненні освітньої діяльності.

Під час свята вшановували переможців загальношкільних творчих проектів «Кращий клас», «Кращий спортивний клас», «19 кращих учнів школи», «Школа має таланти», «Учнівське самоврядування», переможців загальношкільної інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», учнів – учасників міського етапу всеукраїнських предметних олімпіад, МАН, учнівські колективи, які були найактивнішими у проектній діяльності , лідерів екскурсійної діяльності школи. Найталановитішим учням школи було вручено грошову премію.

Під час свята директором школи Л.А. Школяр та головою загальношкільного комітету Короткою О.В. було вручено подяки найактивнішим батькам учнів школи.

Голова загальношкільного батьківського комітету Коротка Олена Вікторівна висловила побажання школі і надалі бути успішною , тримати рейтинг та власний імідж серед закладів освіти міста, подякувала вчительському колективу за творче та відповідальне ставлення до своєї праці.

Школа звітувала про свої досягнення у 2017-2018 н.р. та продемонструвала,  які талановиті діти у нас навчаються. Півтори години тривало яскраве свято шкільних  талантів, розкритих під час відвідування дітьми шкільних гуртків та спортивних секцій.

Дякуємо тобі, школо, що ти у нас є! Школа нас єднає!

Переглядів: 60 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar