Головна » 2018 » Июнь » 7 » СВЯТО ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ І РАДОСТІ
12:06
СВЯТО ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ І РАДОСТІ

1 червня наша країна відзначила Міжнародний день захисту дітей. В цей день десятки країн в усьому світі, у тому числі й Україна, проводять різноманітні заходи з метою посилення уваги громадськості на проблеми дітей і необхідність захисту прав неповнолітніх.

Не залишилося осторонь і наше місто. Одним із загальноміських  заходів, проведених з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, стало спортивне свято для дошкільнят в Лівобережному парку, організованого за підтримки департаменту з гуманітарних питань Камянської міської ради та  ПАТ «ДМК». Відкрила свято методист департаменту з гуманітарних питань міської ради Долина  Л.М.   Вона привітала малечу з Днем захисту дітей, побажала щасливого дитинства, сяючих посмішок,радісного та змістовного відпочинку.  

У ході заходу дошкільнята зустріли казкових героїв - Літо та її подружок: Волошку,Троянду,Ромашку,Маківку,Барвінок. Разом з ними та інструкторами з  фізкультури  прийняли участь у веселих спортивних розминках, після чого відправилися на прикрашені   квіткові галявини. Там їх чекали веселі ігри та завдання з човникового бігу, стрибків, метання, ігрової вправи «Пінгвін» та з парашутом. В змаганнях  взяли участь  команди вихованців НВО ліцею НІТ,НВК№26, ДНЗ№1,10,27,30,31,32,34,35,36,37,41,44.

Весело й цікаво допомогли провести спортивне свято інструктор з фізкультури ДНЗ№32 Соловйова С.С., інструктор з фізкультури ДНЗ№ 31  Чумаченко Л.М., педагоги ДНЗ №1,31,41, які виконали ролі казкових героїв. По завершенню свята всі діти в якості нагород отримали медалі і смачні пряники від ПАТ «ДМК», які вручив заступник директора з спорту культурно-спортивного центру «Дніпровець» Коряк Е.М. Фінальним акордом заходу стали запуск у небо кольорових кульок,  загадування бажань, фотосесія  з гостями та казковими героями.

Спортивне свято вдалося яскравим, подарувало маленьким каменчанам чимало позитивних емоцій і радості.

                  

Переглядів: 84 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar