Головна » 2018 » Октябрь » 12 » СВЯТКУВАННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА В ДНЗ№ 30 «МИ МАЛЕНЬКІ КОЗАЧАТА»
15:11
СВЯТКУВАННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА В ДНЗ№ 30 «МИ МАЛЕНЬКІ КОЗАЧАТА»

12 жовтня  2018 року в рамках співпраці зі школою у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) –центр розвитку дитини №30 «Мальва» було проведено тематичне свято  «Ми маленькі  козачата» з дітьми груп старшого дошкільного віку. До дошкільнят в цей день були запрошені учні 1-Б класу СЗШ № 44 (класний керівник Горошко М.Р.).

Інструктор з фізкультури Фоменко Ж.В. розповіла дітям про роль козацтва в історії українського народу.  Покрова Пресвятої Богоро-диці була одним з найголовніших свят запорізьких козаків. На Січі українські козаки вірили, що їх охороняє свята Покрова, а Пресвяту Богородицю вважали своєю покровителькою і заступницею. Саме на Покрову запорізькі козаки вирушали на зимівлю по своїх хуторах та зимівниках.

Під час свята діти допомагали тітоньці Марині (вчитель-логопед Корнілова М.В.) знайти сіль, щоб приготувати смачні страви та пригостити козаків.

Разом з малятами першокласники прийняли участь  в естафетах. Маленькі казачата змагалися, виконували вправи на увагу, сприт-ність, силу, які  б могли знадобитися справжнім козакам на службі. Наприкінці свята дівчатка-першокласниці подарували козакам український танок, а тітонька Марина була вдячна за допомогу та пригостила усіх дарами осені-яблуками.

                     

Переглядів: 11 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar