Головна » 2017 » Ноябрь » 21 » «СТУДЕНТСЬКИЙ БАЛ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БІЛОУСОВА А.Л.»
15:19
«СТУДЕНТСЬКИЙ БАЛ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БІЛОУСОВА А.Л.»

17 листопада у м. Кам’янському відбулася визначна подія, вперше в нашому місті на базі нової сцени академічного музично-драматичного театру ім. Л.Українки (колишній ДК ім. Горького) пройшов «Студентський бал міського голови Білоусова А.Л.» присвячений відзначенню Міжнародного дня студента.

До участі у заході було запрошено найкращих студентів вищих навчальних закладів міста:  технічного університету, економічного та технологічного коледжів ДДТУ, комерційного технікуму ДДТУ, енергетичного технікуму, металургійного коледжу, коледжу фізичного виховання, індустріального та медичного коледжів.

За дорученням міського голови, привітав молодь зі святом та урочисто відкрив перший студентський бал – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Мелешко Владислав Вікторович, який вручив  Почесні грамоти виконавчого комітету міської 15 найкращим студентам міста, 4 студентських родини з нагоди свята отримали подарунки.

Програма заходу була цікавою та насиченою. Свої танцювальні таланти на балу презентували студенти університету, а студенти металургійного коледжу та коледжу фізичного виховання зустрілися у танцювальному батлі, в якому перемогла дружба.

Хореографи академічного музично-драматичного театру ім. Л.Українки підготували для учасників заходу сюрприз – майстер-клас з вивчення вальсу, під час якого було обрано Короля та Королеву студентського балу. Ними стали студенти Дніпровського державного технічного університету: Руденко Віталій та Коробська Оксана.

Привітати молодь з Міжнародним днем студента також завітали і майбутні студенти: учні СЗШ №30 та вихованці  школи танцю «Руді», які подарували присутнім урочистий і чемний полонез та ніжний вальс.

Наприкінці заходу було започатковано «Книгу побажань та успіхів студентства міста Кам’янського» для того, щоб ця подія стала дійсно історичною. Кожен охочий мав змогу зробити свій запис в книзі для майбутніх поколінь.

Завершився перший студентський бал святковим фуршетом та конкурсно-розважальною програмою.

Департамент з гуманітарних питань міської ради висловлює слова вдячності: академічному музично-драматичному театру ім. Л.Українки, компанії «Руді» та депутату міської ради Миршавці С.І. за допомогу в організації проведення студентського балу.

                    

Переглядів: 144 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar