Головна » 2018 » Апрель » 20 » STREAM-ОСВІТА КРОКУЄ УКРАЇНОЮ
14:16
STREAM-ОСВІТА КРОКУЄ УКРАЇНОЮ

11-13 квітня 2018 р в м. Київ відбувся перший всеукраїнський науково-практичний семінар по STREAM-освіті для дошкільників, в якому прийняли участь методист міського методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань Білоус Світлана Валеріївна та вчитель-логопед СНВК №5 Дніпряночка Буданцева Наталія Іванівна.

Учасники семінару мали змогу  сформувати цілісне уявлення про місце STREAM в освітньому процесі, з’ясувати алгоритм дій педагога щодо впровадження технології; - ознайомитись  із науковими підходами та авторськими технологіями реалізації STREAM-освіти, з ігровими технологіями для розвитку навчальних, комунікативних, соціальних компетентностей дітей.

У межах семінару-презентації альтернативної програми "STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт" учасники відвідали виставку-практикум Kids.Parents.Education.

Педагоги мали змогу  дізнатися про сучасні тенденції в галузі шкільної та дошкільної освіти, поспілкуватися з вчителями та методологами з усієї України. Також стати учасниками презентації нової української школи Ukrainian Global School. .

Вчитель–логопед Буданцева Н.І. в рамках семінару представила власний досвід колегам зі всієї України та провела майстер-клас по використанню арт-технологій в корекційній роботі, а саме використання ароматичних різнокольорових ляльок-мотанок.

Переглядів: 85 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar