Головна » 2018 » Март » 19 » СПОРТИВНИЙ РУХ ОЛЕКСАНДРА ПЕДАНА «ДЖУНІОРZ» В М.КАМ'ЯНСЬКЕ
18:07
СПОРТИВНИЙ РУХ ОЛЕКСАНДРА ПЕДАНА «ДЖУНІОРZ» В М.КАМ'ЯНСЬКЕ

19 березня 2018 року  на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №25 м.Кам'янське»  за підтримки міського голови  А.Білоусова  відбувся презентаційний тренінг теоретичного та практичного ознайомлення з варіативними модулями з дисципліни «Фізична  культура». На тренінгу присутні представники департаменту з гуманітарних питань Кам'янської міської ради, заступники керівників закладів освіти  та вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти,  батьки-активісти.

В ході зустрічі відбулося підписання Меморандуму  про співпрацю  між Кам'янською міською  радою в особі міського голови А.Білоусова  та громадською організацією «Спортивний рух Олександра Педана «ДжуніорZ» в особі його лідера.

Проект «Джуніор Z» реалізується за підтримки Міністерства освіти  і науки України ( лист МОН від 03.01 2018 р.№1/9-2), Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, НДУ « Інститут модернізації змісту освіти», Спортивного комітету України, національних федерацій з різних видів спорту. Учасники тренінгу мали змогу ознайомитися з альтернативними видами спорту для подальшої реалізації та впровадження в оновлену шкільну програму. Види спорту представляли:

  • ФРІЗБІ:   Юрій Чебан- гравець київського клубу фрізбі Gigolo, організатор численних турнірів і досвідчений представник літаючих дисків на презентаціях;
  • БАДМІНТОН : Дружченко Владислав Геогргійович, майстер спорту міжнародного класу, учасник 3  олімпійських ігор, багаторазовий чемпіон Чемпіонатів України, 15 номерів світового рейтину;
  • Дружченко Іван Владиславович, майстер спорту, призер чемпіонатів і кубку України, член збірної команди України  з бадмінтону.
  • ПЕТАНК: Олександр Педан;
  • ФЛОРБОЛ: Сергій Мірошніченко, голова флорбольного клубу «Sky Knights Дніпро»;
  • ЧИРЛІДИНГ: Андрій Боляк, президент Федерації чирлідингу та чирспорту України.

Учасники тренінгу отримали відповідні сертифікати із зазначенням годин підвищення кваліфікації. Даний захід спрямований на формування у молоді здорового способу життя, впровадження новітніх варіативних модулів і видів спорту до програми фізичного виховання школярів.

                  

Переглядів: 81 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar