Головна » 2018 » Май » 29 » СПОРТИВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ГАРМОНІЯ РУХУ»
17:03
СПОРТИВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ГАРМОНІЯ РУХУ»

18 травня 2018 року в НВО ліцеї НІТ (директор Сбоєва Людмила Іванівна) відбувся спортивний фестиваль «Гармонія руху», метою якого є популяризація здорового способу життя, підвищення у дітей мотивації до рухової активності та занять спортом, організація фізично-активного дозвілля дітей.

У фестивалі взяли участь діти старшого дошкільного віку з 22  закладів дошкільної освіти міста (13 футбольних команд та 9 баскетбольних команд). 

На захід завітали голова міської федерації футболу Коряк Е.М., начальник відділу спорту департаменту з гуманітарних питань міської ради Івашина А.А., методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань Білоус С.В., педагогічні працівники закладів дошкільної освіти міста та батьки маленьких спортсменів.

У ході фестивалю діти демонстрували свої спортивні вміння і навички з футболу та баскетболу, вміння грати в команді, радіти за успіхи, йти цілеспрямовано до перемоги. Усі учасники стали переможцями змагань в різних номінаціях та отримали дипломи, грамоти і медалі від департаменту з гуманітарних питань міської ради, міських федерацій футболу та баскетболу. Голова футбольної федерації Е.М.Коряк подарував командам футбольні мячі та побажав маленьким спортсменам подальших перемог.  Діти і дорослі  отримали багато позитивних емоцій, радісний настрій та мотивацію до здорового способу життя.

                  

Переглядів: 63 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar