Головна » 2017 » Октябрь » 5 » СПОРТИВНЕ СВЯТО НА БАЗІ НВК "ГАРМОНІЯ"
14:37
СПОРТИВНЕ СВЯТО НА БАЗІ НВК "ГАРМОНІЯ"

22 вересня 2017 р. о 12.00 на базі НВК «Гармонія» відбулося велике спортивне свято. Шкільна родина зібралася разом, щоб відсвяткувати найзнаменнішу подію 2017 року, подію, яку з таким нетерпінням чекали майже 500 хлопчиків та дівчаток закладу, урочисте відкриття оновлених спортивних майданчиків. Було  облаштовано мале та велике футбольні поля, волейбольну площадку, встановлено спортивне знаряддя; створено бігову доріжку та баскетбольне поле із сучасним каучуковим покриттям. Придбано  2 спортивно-ігрових майданчики та доукомплектовано ігрову зону дошкільного відділення.

Як відомо одна людина не спроможна зробити велику справу так, як її може зробити ціла команда однодумців, і як приємно, що у   закладі є друзі, які не  байдужі до дітей, люди,  на підтримку і допомогу яких завжди можна розраховувати. Розділити радість свята  завітали : Андрій Леонідович Білоусов, Кам'янський міський голова, команда ЛП-40 та представники благодійного фонду «Майстерня добра», Оксана Анатоліївна  Живага, заступник директора департаменту з гуманітарних питань - начальник відділу освіти департаменту з гуманітарних питань , Ольга Юріївна, САЛАМАЦЬКА, головний спеціаліст відділу освіти.

Вихованці звітували про свої спортивні досягнення, яскравими виступами представили роботу гуртків та секцій, які працюють у закладі. Пройшли цікаві змагання, конкурси, естафети.

Свято закінчилося, але значні спортивні досягнення вихованців НВК «Гармонія» ще попереду!

 

                 

Переглядів: 102 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar